Peugeot 306 xr (mk1) Otomatik (ateş böceği)

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Otomatik vites araç ararken karşıma ateş böceği çıktı ve istanbul içi kış günleri premacyi yıpratmamak için ve soğuk havalarda motosiklete binemediğim için aldım.

yakında detaylı temiz fotolarını atarım.
İlk etapta ufak tefek sorunlarını hallederken ki fotolarım var onları koydum:)
42333
42334
4233342334
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kendisi 1,8cc 8valf otomatik vites 94 model lpgli
Aracı aldıktan sonra vites halatı çok sert geçmeye başladı bende söktüm ve tadilat yaptırdım. 2 gündür hava yağışlı olduğundan geri montaj yapmadım. Yaptıktan sonra temizleyip fotolarını atacam.

Moderatörün son düzenlenenleri:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Arabaya değilde kaldırma şekline bayıldım... Kayınço yağ değişecek, bir tekeri kaldırıma çıkarsam tek krikom var onla da diğer tarafı kaldırsam olur mu acaba diyordu, bu fotoları göstereyimde cesaret gelsin biraz

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Arabaya değilde kaldırma şekline bayıldım... Kayınço yağ değişecek, bir tekeri kaldırıma çıkarsam tek krikom var onla da diğer tarafı kaldırsam olur mu acaba diyordu, bu fotoları göstereyimde cesaret gelsin biraz
Napacan Hakan imkanlar doğrultusunda hallettik. Keske her binanın önünde zorunlu kanal yapılsa :) Eskiden benzinliklerde vardı insanlar kendi yağını kendi değiştirirdi.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ateş böceği hayırlı olsun :D

1.0 üzerinde araç alır mıydın ki sen :D

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız. :) MPV'den sonra oyuncak gibi geliyordur bu. :D

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Bu çift torpidolu arabalari hep sevmişimdir :) hayirli olsun .. keşke direksiyon da biraz dolu kabarık olsaymis. Hayırlı olsun gayet güzel

Üst Alt