Mazda 6 GG (2002-08) P0715 Arıza Kodu

barış ata

Sessiz
Araç Markası
Mitsubishi Outlander
Araç Renk ve Tip
Siyah Suv
Selam arkadaşlar aracım 2004 mazda 6 otomatik bi kaç gündür p0715 arızası veriyor seyir halindeyken birden hold lambası yanıp sönüyor motor ışığı yakıyor sonra obd le telefondan bağlanıyorum arızayı söndürüyorum bi müddet sonra yine yapıyor bu arada vites 3 e düşüyor daha önce başına gelen varmı yada çözümünü bilen? Şimdiden teşekkürler kazasız belasız günler...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Vites geçişlerinde anormallik var mı?
Şanzıman yağı kaç bin kmde?
Arıza kodunun açıklaması var mı?

barış ata

Sessiz
Araç Markası
Mitsubishi Outlander
Araç Renk ve Tip
Siyah Suv
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Vites geçişlerinde anormallik var mı?
Şanzıman yağı kaç bin kmde?
Arıza kodunun açıklaması var mı?
Vites geçişlerinde bi sorun yok abi fakat arızaya geçince 3 e düşüp 3le devam ediyor. Yağı 30000 önce adem ustada değiştirdim arıza kodunun tanımıda şanzuman hız sensörü geçiyor

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Vites geçişlerinde bi sorun yok abi fakat arızaya geçince 3 e düşüp 3le devam ediyor. Yağı 30000 önce adem ustada değiştirdim arıza kodunun tanımıda şanzuman hız sensörü geçiyor

Parça değişecek..stoklu malzeme olmadığı için şimdiden sipariş verin..350 Tl ye haziran ayinda Ankara servisinden getirtmiştim..şansıma elinde 1 tane kalmış.. düzelir yada onarım yapılır diye beklemeyin yolda kalırsınız..beni çok bezdirmisti..simdi sorunsuz gidiyorum..

barış ata

Sessiz
Araç Markası
Mitsubishi Outlander
Araç Renk ve Tip
Siyah Suv
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Parça değişecek..stoklu malzeme olmadığı için şimdiden sipariş verin..350 Tl ye haziran ayinda Ankara servisinden getirtmiştim..şansıma elinde 1 tane kalmış.. düzelir yada onarım yapılır diye beklemeyin yolda kalırsınız..beni çok bezdirmisti..simdi sorunsuz gidiyorum..
Bende ankara herter otodan aldım dün değiştirdim sorun kalmadı çok şükür 345 tl

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Üst Alt