ÖTV’ye Tekrar Zam Geliyor

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Son günlerde ÖTV oranlarının yeniden güncellendiği ve minimum ÖTV oranının %60’a çıkarıldığı söyleniyor. Bunun arkasında henüz resmi olarak yayınlanmayan ama basına sızan bir Bakanlar Kurulu Kararı yatıyor. 27/03/2018’de imzalanan ve Cumhurbaşkanlığı tarafından onaylanan karar, henüz Resmi Gazete’de yayınlanmadığı için doğruluğundan emin değiliz. Ancak ülkenin güncel durumu düşündüğünde kararın gerçek olma ihtimali oldukça yüksek. Durum böyle olursa hali hazırda oldukça yüksek olan otomobil fiyatlarının tekrar artması, otomobil almayı düşünen pek çok insanı oldukça olumsuz etkileyecektir.

Kaynak : Carviser

Otomobilde-ÖTV-KHK-ile-arttı-En-düşük-ÖTV-yüzde-60-2.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Durmak yok yola devam... :kedicik::huhuu::hhhhhh::krnz: Kimseye bir şey olmaz Kerim, yarın seçim olsa yine değişen bir şey olmaz, onlar da bunu çok iyi biliyor ona göre yükleniyorlar... Bu sistemden menfaati olanlara sözüm yok, ben asıl körü körüne bu sistemi destekleyenlere üzülüyorum...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Durmak yok yola devam... :kedicik::huhuu::hhhhhh::krnz: Kimseye bir şey olmaz Kerim, yarın seçim olsa yine değişen bir şey olmaz, onlar da bunu çok iyi biliyor ona göre yükleniyorlar... Bu sistemden menfaati olanlara sözüm yok, ben asıl körü körüne bu sistemi destekleyenlere üzülüyorum...
Abi orası öyle ama olan yine bize oluyor. Benzin, mazot uçmuş gidiyor, dolar ve euro zaten tutulmaz bu saatten sonra ama kimsede ses yok. Geçen benzin zamlarıyla ilgili bir sokak röportajı vardı, halkın çoğunun cevabı artık takip etmiyoruz, alıştık. Demek ki alıştırmayı başarmışlar bizlere, benzin 10 lira olsa bu saatten sonra kimsenin sesi çıkmaz.

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi orası öyle ama olan yine bize oluyor. Benzin, mazot uçmuş gidiyor, dolar ve euro zaten tutulmaz bu saatten sonra ama kimsede ses yok. Geçen benzin zamlarıyla ilgili bir sokak röportajı vardı, halkın çoğunun cevabı artık takip etmiyoruz, alıştık. Demek ki alıştırmayı başarmışlar bizlere, benzin 10 lira olsa olsa bu saatten sonra kimsenin sesi çıkmaz.

Olan bize böyle olsun hiç önemli değil... Haksız kazanç elde etmedik, haram yemedik, hak hukuk çiğnemedik, bunları yapanlara ortak olmadık, tasvip etmedik, her daim doğrunun peşinden gittik, bu bize yeter. En azından bir tutam ot uğruna yardan atlamıyoruz, atlayanlar düşünsün... ;) Gerçi düşünce yetileri var mı ondan da emin değilim ya neyse...

Benzin, altın, dolar bilmem kaç olmuş önemli değil benim için çünkü, en kötülerini yaşadım ben ve Allah'ın izniyle ayakta kaldım, yine kalırım... Kalamayacak olanlar yanlış yolda ise daha da beter olabilirler. 5 yıl önce 10 yıl önce her istediklerini alanlar asıp kesiyordu şimdi halleri ortada. Bu gün de, asıp kesenlerin varacağı nokta farklı olmayacaktır.

Anlayana... :)

Üst Alt