Otomotiv Dünyasındaki Gelişmeler - Haberler (Genel)

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Çok da orijinal olmuş .. bizim millette biraz daha imkan olsa neler olacak da işte :utan:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Paris'te kullanılacak 'gürültü radarı' teknolojisiyle, şehir içinde aşırı ses çıkararak çevreyi rahatsız eden araçlar tespit edilip ceza kesilecek.

46745

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Türkiye'ye de gelsin! Dünyanın en güçlü hazinesine sahip olmazsak ben de bir şey bilmiyorum... :cool:
:harika::hhhhhh:

Geçen gün, 2 saatliğine dron ile trafik uygulaması yapıldı, 24 araca 9 bin küsur lira ceza yazıldı, yani 5 dakikada bir sürücü hata yapıyor... Dolayısı ile boşa kürek çekiyoruz. Kazalar boşuna olmuyor. :(

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
:harika::hhhhhh:

Geçen gün, 2 saatliğine dron ile trafik uygulaması yapıldı, 24 araca 9 bin küsur lira ceza yazıldı, yani 5 dakikada bir sürücü hata yapıyor... Dolayısı ile boşa kürek çekiyoruz. Kazalar boşuna olmuyor. :(
5 dakikada bir sürücüyse yine iyi abi. Burada her bir sürücü 5 dakikada bir hata yapıyor. :koptum::koptum::koptum:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
KIA sandım ilk bakışta

Ford'un Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtacağı yeni modeli Puma Titanium X, 2020 yılında ülkemizde de satışta olacak.

46838

46839

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Bugatti veyron'un bir takım lastiği 30.000 dolar. Lastikleri jant ile beraber değiştiriyorlar. Janttan çıkarmak istenirse dünyada sadece Fransa'da çıkarılabiliyormuş.

Bu lastikler normal kullanımda 10.000 km'de, aracın son hızında (~400km) yaklaşık 15 dk'da bitiyor. Ama bu konuda endişe etmeyin. Son hızında benzin yaklaşık 10 dk dayanıyor. :cool:

Aracın periyodik bakımı 21.000 dolar. Ve bu yağ ve filtre değişimi 27 saat sürüyormuş. (Bu işlem için motoru filan açıyorlar.)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bugatti veyron'un bir takım lastiği 30.000 dolar. Lastikleri jant ile beraber değiştiriyorlar. Janttan çıkarmak istenirse dünyada sadece Fransa'da çıkarılabiliyormuş.

Bu lastikler normal kullanımda 10.000 km'de, aracın son hızında (~400km) yaklaşık 15 dk'da bitiyor. Ama bu konuda endişe etmeyin. Son hızında benzin yaklaşık 10 dk dayanıyor. :cool:

Aracın periyodik bakımı 21.000 dolar. Ve bu yağ ve filtre değişimi 27 saat sürüyormuş. (Bu işlem için motoru filan açıyorlar.)
Paran mı var derdin var arkadaş... :hhhhhh:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi

Herşeyine eyvallah da Franza baaa çoh uzah:)

Üst Alt