Otomotiv Dünyasındaki Gelişmeler - Haberler (Genel)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Sükse takıntılı inşaat şirketlerinin çöpe atılası paralarının sahibi X-Class ve Amarok
Kesinlikle katılıyorum abi :koptum::koptum::koptum:

Bizim mahallede en dolu paket, üstelik fazladan masraf edilmiş bir Amarok var. Adam beyaz eşya tamircisi. Zehir gibi yakan arabayla esnaflık yapıyor hayret ediyorum. Tam bir gösteriş budalası. Bu sebeptendir ki Amarok görünce gözlerime aparkat çakasım geliyor:)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
2018 yılında en çok satış gerçekleştiren otomobil grubunun, 10 milyon 756 bin 875 adetle Renault-Nissan-Mitsubishi ittifakı olduğu açıklandı.

42243

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Tanıtımı gerçekleştirilen Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition, 0'dan 100'e 4.3 saniyede çıkabilecek. Aracın başlangıç fiyatının, 100 bin euro civarında olacağı belirtiliyor.

42335

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
İlk bakışta kalitesizlik hissi uyandırıyor. Yeni Lada kokpiti gibi :p

Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılacak 2019 Skoda Kamiq'in kokpitinden bir görüntü

42440

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tanıtımı gerçekleştirilen 2020 Audi TT RS Coupe ve Roadster'ın teslimatlarına, nisan ayında başlanacak.

42441

Son düzenleme:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
2018 yılını 11.754 adetlik satış sayısıyla tamamlayan ağır ticari araç pazarı, son 10 yılın en düşük seviyesini gördü.

42482

touch the sky

Katılımcı
Uzaktan bir tanıdık beş tane aracıyla nakliyat taşımacılık yapıyor.Yirmi senedir bu işi yapıyorum hiç böyle bir durumla karşılaşmadım dedi (piyasa bitik anlamında)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Uzaktan bir tanıdık beş tane aracıyla nakliyat taşımacılık yapıyor.Yirmi senedir bu işi yapıyorum hiç böyle bir durumla karşılaşmadım dedi (piyasa bitik anlamında)
Bu söylemleri 2008 yılından beri söylüyorlar ve gidip oy veriyorlar ki söylemlerin değişmesine vesile olmuyorlar... Ben bu işleri düşünmüyorum artık, kafa yormuyorum, dibe batmadan çıkılmayacak ki, dibe batmadık henüz... :(

Üst Alt