Otomotiv Dünyasındaki Gelişmeler - Haberler (Genel)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şu markayı ve tasarımlarını gördükçe, duydukça durduk yerde ifrit oluyorum... Olmayacak bunlar, adam gibi tasarıma imza atamadan ben bu dünyadan göçüp gitcem gibi... :D
Valla ben de öyle abi, bu nasıl tasarım, Duster evrim geçirmiş gibi :D şu ön panjur ve far dizaynı değişmedikçe bu çirkinlik baki kalacak gibi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mazda çizgilerini çağrıştırdı bana

Aston Martin ve tasarım firması Zagato'nun birlikte geliştirdikleri 6 milyon sterlinlik ‘DBS GT Zagato’ ve ‘DB4 GT Zagato’ modellerinden, sadece 19'ar adet üretilecek.

43796

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Volvo'nun tamamen elektrikli ilk modeli olacak XC40'ın başlangıç fiyatının, 50 bin dolar civarında olacağı belirtiliyor.

43811

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Resmi tanıtımı gerçekleştirilen Ford Kuga; iki benzinli, iki dizel ve iki hibrit motor seçeneğiyle birlikte satışa sunulacak.

43834

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Ford tasarım ekibinde bir sorun olmalı, ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü tasarım olmuyor bir şeyler eksik ,bir şeyler ters..
2009 sonrası Mondeo ile bu tasarım bozulması ortaya çıktı, focus ve kuga ile devam etti ve hala devam edecek gibi görünüyor.
Kore grupları tasarımları bundan daha iyi..

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ford tasarım ekibinde bir sorun olmalı, ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü tasarım olmuyor bir şeyler eksik ,bir şeyler ters..
2009 sonrası Mondeo ile bu tasarım bozulması ortaya çıktı, focus ve kuga ile devam etti ve hala devam edecek gibi görünüyor.
Kesinlikle katılıyorum abi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Fotoğrafı görünce gözümden beynime giden sinyalleri nasıl yazıya dökerim diyordum ki, bir altta dökülmüş halini görünce, yüzümde belli belirsiz tebessüm oluşuverdi... Teşekkürler Naim abi... :harika:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bir yenisi daha ekleniyor :D

Bu yılın sonlarına doğru satışa sunulması beklenen Ford'un crossover modeli Puma'dan ilk görüntü geldi

43839

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Puma eskiden de mevcuttu, ve b sınıfı bir araçtı. Şimdi B sınıfı SUV olarak yeniden yapıyorlar.
Eskiden de çok çirkindi, şimdi de çok çirkin. Ecosport hakeza öyle. Yukarıda kugayı görünce focus zannettim.
Ford'da tasarımda gerçekten ciddi sıkıntı var.

43842

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kısa bir süre içinde seri üretime girmesi beklenen 400 beygirlik Volkswagen Golf R Plus'ın başlangıç fiyatının 55 bin dolar civarında olacağı belirtiliyor.

*Habere yapılan bir yorum: "Bundan önce ki 300 beygirlik golfe adam akıllı fren sistemi yapsalardı da durabilseydi!" :p

43953

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
R plus'ın motor içini görmek lazım ama yetmez kesmez gibi yani kapağı havalı imiş ;)
ama R32 sevilen bir motor ve farklı blok tasarımı ile hep ilgimi çekmiştir :cool:

Ekli dosyalar

• dscn8813_resize_1.jpg
    dscn8813_resize_1.jpg
    148.7 KB · Görüntüleme: 18
  • cd8e8bc0-vw-golf-r-400-concept-2-768x512.jpg
    cd8e8bc0-vw-golf-r-400-concept-2-768x512.jpg
    50.6 KB · Görüntüleme: 18

Üst Alt