Otobüs Kazalarında Firma İsmi Gizlenmeyecek

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Medyamız uzlaşmış, bundan sonra kaza yapan otobüs firmalarının logoları gizlenmeyecek. Bu kararda okurların şikayetleri de etkili olmuş anlaşılan.

İnşallah çekimleri logo gözükmeyecek şekilde yapmazlar :D

Medyada büyük uzlaşma: Artık trafik kazalarında otobüs firmalarının adı gizlenmeyecek

Zamanında otobüs firmaları neden gizleniyor diye soran Hıncal Uluç'a, AA müdürü önümüzde hukuki engel var diye mektup yazmış, demek ki hukuki engel yokmuş. AA Ajansı genel müdürü alenen yalan söylemiş gibi duruyor. Şimdi gelde AA ajansının yaptığı haberlere güven...

trafik kazası haberleri yazım kılavuzu

destekleyen gazete ve televizyonlar
(alfabetik sırayla) aa, a haber, akşam, birgün, cnn türk, cumhuriyet, daily sabah, dha, habertürk gazetesi, habertürk tv, halk tv, hürriyet, hürriyet daily news, kanal d, kanal 7, milliyet, ntv, posta, sabah, sözcü, star, trt, tv net, ülke tv, vatan, yeni şafak

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Tecavüzcüsunun hırsızınında açıklansın.

Bu işlerde genelde farklı amaçlar var gibi geliyor bana yani metro turizmin araç sayısı ile istanbul seyahatin bir değil durum öyle olunca metronun adı daha çok çıkacak eski fetocu metro turizmi birazda olsa baltalama olabilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Tecavüzcüsunun hırsızınında açıklansın.

Bu işlerde genelde farklı amaçlar var gibi geliyor bana yani metro turizmin araç sayısı ile istanbul seyahatin bir değil durum öyle olunca metronun adı daha çok çıkacak eski fetocu metro turizmi birazda olsa baltalama olabilir.
Sayısal açıdan bakılırsa durum karışabilir. Fakat fetöcü olduğu iddiasına katılmıyorum, çünkü sahibini iyi denilebilecek derecede tanıyorum... Fetöcü olsaydı keşke dedirtecek derecede kaypak, yavşak ve korkaktır... Ama bildiği pisliği yapmadan da kalmaz.

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Sayısal açıdan bakılırsa durum karışabilir. Fakat fetöcü olduğu iddiasına katılmıyorum, çünkü sahibini iyi denilebilecek derecede tanıyorum... Fetöcü olsaydı keşke dedirtecek derecede kaypak, yavşak ve korkaktır... Ama bildiği pisliği yapmadan da kalmaz.
Ibrahim canan vardır kütüb-i sitte yazarı zaman gazetesi yılları verdi kaza yaptığında adına cami yaptırdı. Cemaate methiyeler dizerdi esnaflara öğrencilere yardım ederdi bende tanıyorum gerçi o dönem malum kişiler bile hocamda hocam gurbet zor geliyor gel artık amerikanlardan sen ağladıkça benimde gözlerim doluyor gel benim koynumda agla derdi:))

Üst Alt