• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Opel Vectra 2006 Model 1.6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
arkadaşlar bu arada benim opeli ilana koydum. çok temiz arabadır hiç bir derdi yok. geçen hafta önden ses geliyor diye satmama rağmen ön takımını ve arka takozları değiştirdim o kadar pinpirikliyim yani :)ilgilenen olursa fiyatta foruma özel bişeyler yaparım. alan dua eder.

Loading site please wait...

Ekran Alıntısı.JPG

Marka
Opel
Model
Vectra
Model Yılı
2006
Yakıt
Benzin - Lpg
Vites
Manuel
Kilometre
174 000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Gri
Fiyat
46,500 Tl
Motor Hacmi
1600

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
arkadaşlar bu arada benim opeli ilana koydum. çok temiz arabadır hiç bir derdi yok. geçen hafta önden ses geliyor diye satmama rağmen ön takımını ve arka takozları değiştirdim o kadar pinpirikliyim yani :)ilgilenen olursa fiyatta foruma özel bişeyler yaparım. alan dua eder.

Loading site please wait...
Mesaj otomatik birleştirildi:
temizmiş valla ama bu kasanın hakkı 2.0

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Konu içinden cımbızlayarak, müstakil konu yaptım @kemal1963 hayırlı satışlar olsun. Nasip olana şanslı diyebiliriz. :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Aracınızın aynısından daha önce kullandım, çok konforlu ve sessiz bir araç. Benim çok çok hoşuma gitmişti. Oldukça da temiz duruyor. Hayırlı satışlar diliyorum.

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Mazda 6 için hiç fiyat belirtmemiştim. Şayet öyle ise, doğru diyor.

Otoların ikinci elllerini kıyaslamak için sıfırlarının fiyatlarına bakmak lazım. Biri 250 diğeri 150 bin TL.

Her zaman diyorum, Mazdaların ikinci elleri diğer otomobillere göre çok ucuz. 2006 model Mazda 6 ların fiyatları 40-42 bin TL civarında...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Mazda 6 için hiç fiyat belirtmemiştim. Şayet öyle ise, doğru diyor.

Otoların ikinci elllerini kıyaslamak için sıfırlarının fiyatlarına bakmak lazım. Biri 250 diğeri 150 bin TL.

Her zaman diyorum, Mazdaların ikinci elleri diğer otomobillere göre çok ucuz. 2006 model Mazda 6 ların fiyatları 40-42 bin TL civarında...
Sence olması gereken nedir?
Kullanıcı olarak.

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bir önceki mesajımda belirttim kısaca. Otomobillerin sıfır fiyatlarına parelellik olması gerek.

Mesela; aynı donanımda Passat'ın sıfırı 240, Mazda'nın sıfırı 250 bin TL. diyelim.

Yıllar geçti, otolar 8 yaşına geldi. Bu otoların fiyatları ne olmalı?

Mazda daha pahalı olması gerekirken, Passat daha pahalı. :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bir önceki mesajımda belirttim kısaca. Otomobillerin sıfır fiyatlarına parelellik olması gerek.

Mesela; aynı donanımda Passat'ın sıfırı 240, Mazda'nın sıfırı 250 bin TL. diyelim.

Ya dur ucuz ucuz biniyoz şurda :) :) :)

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

senin dediğin gibi olursa bu kadar kaliteli ne mazdaya ne de subaru nun ikinci eline çok uyguna binemeyiz:).
mesela ben 2017 model subaru yu 165 e aldım. aynı arabanın sıfır ı 230 bin lira. 1 yılda 65 bin civarı değer kaybı var. eğer piyasası olan bi araba alsaydım belki 5 10 bin düşüğe alırdım. o yüzden bizim arabaların hiç piyasası olmasın bizde uygun fiyata kaliteli arabaya binelim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt