Opel Corsa ile Takas'a Açık Alınık Mazda CX-5

corsaedt

Sessiz
Merhabalar
Araç sürekli ihtiyaç olduğu için çocuk sebebiyle ilk önce takas'a sıcak bakıyorum..Yani aracı satıp hemen alabilirim ancak dediğim gibi sürekli bir ihtiyaçlıktan dolayı takasa sıcak bakmaktayım. Aracımı tanışma bölümünde tanıttım..
Bir kez de buradan yazayım. Aracım 2012 model 94.000 km sorunsuz 1.3 corsa D color edition modelidir. Araca yaklaşık 10-12 milyar bir yatırım yaptım çoğu sıfır parçası olması sebebiyle biraz bu fiyatlara mal oldu. Türkiye'deki diğer corsalardan farklıdır. Araçta sadece sunroof, otomatik klima ve koltuk ısıtma dışında tüm corsanın sahip olduğu özelliklere sahiptir.
Araçtaki donanımlar..
AFL far sistemi(arka sigorta kutusu da dahil) Hıza göre dönen farlar internetten bakabilirsiniz mazdadaki AFS gibi zannedersem
ESP(Bunu herhalde corsa üzerinde ilk ben yaptım diyebilirim aracımda ESP yoktu:)
TID ekran GID ekrana çevirdim.Yani ekran büyüdü..
OPC vites ve direksiyon
Park Pilot (orjinal)
Touch And connect radyo (nav,bluetooth,USB)
Ayak torpido aydınlatmaları
Yağmur sensörü ve otomatik kararan ayna(cam orjinal değişti) Hollandadan beyin getirtip sıfırdan programladım..elimde MDI ve opcom var
Aydınlatmalı kapı kumandaları opc line
Tavan okuma lambası büyük olanla değişti
Arka okuma lambası takıldı
En önemlisi HSA denilen Yokuş kalkış desteği ekledim onu sonradan sıfır abs beyni alarak yaptım.. Böylelikle lastik patlama uyarı sistemi de yanında gelmiş oldu.
Aracımda hasar sadece yağmur sensörü değişiminden dolayı çıkabilir ondan başka da hasarı yok sadece ön sağ çamurlukta duvara sürtmekten dolayı hafif göçük var yaptırmadım:) Umarım iki aracın da kıymetini bilen insanlarla tanışırız
saygılar..
Resimler aşağıdadır.
Dropbox - CORSAD - Simplify your life

Üst Alt