Mazda 3 BM Skyactiv Ön Plakalık Önerisi

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
O plaka tam logonun altına sıkışıyor bendekinde, krom ızgaraya içten yerleşiyor. Montaj hatası bu. 1-2 cm yukarı kayacak sadece, sorun olmuyor.
Hocam plakayı tutan plastik çerçeve ve dolayısıyla plaka ızgaralardan 1-2 cm ilerde duruyor. O mu fazlalık acaba? Seninkini fotosunu şeyapamaz mısın uygun bi zamanda?

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Hocam plakayı tutan plastik çerçeve ve dolayısıyla plaka ızgaralardan 1-2 cm ilerde duruyor. O mu fazlalık acaba? Seninkini fotosunu şeyapamaz mısın uygun bi zamanda?

Aynı plakalık :) Sadece logoya sıfır benimki. Tamam aşağı indiğimde çekerim fotosunu :)

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
DSC_0037.JPG
Sinekler ve çamurlar için özür dilerim :islik:

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Ceki demirine apart uydurarak oraya alinabilir ama on park sensorunden vaz gecmek kaydiyla.

Lodos

Sessiz
Araç Markası
2014 Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
İnci Beyazı - Sedan
Ben çokca fotoğraf baktım internetten, hemen hemen tüm olasılıkları gördüm diyebilirim. Benim guzuda da önde kare plaka var. Izgaranın ortasında, ama aşağı tarafa almayı düşünmekle beraber vakitsizlikten yapamıyorum. Bence seçenekler arasında en güzeli önde alt ızgaranın ortası. Ama tabi plakayı oraya takmak için sağlam ve stabil olacak bişeyler uydurmak gerekiyor oraya. Bunun için yurtdışında aparatlar mevcut ama hem çok pahalı hem de tedariğinde sıkıntı var.
En iyi seçenek benim estetik anlayışıma göre alt ortaya dikdörtgen plaka ancak bu da hava girişini çok kapattığı için tereddüt ediyorum, o yüzden kareyi aşağıya almayı planlıyorum. Bakalım vakit bulur da yapabilirsem ortamlarda paylaşırım. :)

Lodos

Sessiz
Araç Markası
2014 Mazda3 PowerSense
Araç Renk ve Tip
İnci Beyazı - Sedan
Sonunda fırsat bulup plakayı aşağı alabildim ama kareyi aşağı alınca ya yukarı taşırıp ızgaranın krom çerçevesine taşacaktım ya da tampondan aşağı taşırıp biryerlere takılma kaygısı yaşayacaktım. O yüzden dikdörtgen aşağı almaya karar verdim.
IMG_20170624_193340.jpg

omer1888

Sessiz
Çok güzel olmuş ama hava girişini engellemesi sorun olmaz mı? Motor soğutma ısınma sistemine yardımcı oluyormuş

Üst Alt