Mazda 3 BK (2003-09) Ön Konsol ve Multimedya Fikir Alışverişi

BAYRAMSAKARYA

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3 (Axela)
Araç Renk ve Tip
Mavi Hb.

srknizm

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 2007 1.6AT
Araç Renk ve Tip
HB-Siyah
Plaka lambasına takılan kamera aldım malum siteden.Çok aşağıyı gösteriyor.Yan çizgiler de gerçekten daha içeriyi gösteriyor.Sebebi kameranın çok aşağıda olması bence.Bu yüzden size tavsiyem kamera alacaksınız iyi araştırın derim.

teşekkür ederim. kamerayı elektronikçiden alıp taktırmak en mantıklısı o zaman. fazla pahalıda değildir

BAYRAMSAKARYA

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3 (Axela)
Araç Renk ve Tip
Mavi Hb.
teşekkür ederim. kamerayı elektronikçiden alıp taktırmak en mantıklısı o zaman. fazla pahalıda değildir
Kameranın görüntü netliği ile sıkıntı yok.Kamera çok aşağıda olduğu için bahsettiğim sıkıntılar var.Ben orijinal olsun diye plaka lambasına takılandan almıştım.Şimdi olsam bagaj kapağına üçüncü stop lambasının yanına uyan bir şey alırım.Bu arada benim araba hb.

srknizm

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 2007 1.6AT
Araç Renk ve Tip
HB-Siyah
Kameranın görüntü netliği ile sıkıntı yok.Kamera çok aşağıda olduğu için bahsettiğim sıkıntılar var.Ben orijinal olsun diye plaka lambasına takılandan almıştım.Şimdi olsam bagaj kapağına üçüncü stop lambasının yanına uyan bir şey alırım.Bu arada benim araba hb.

anladım. benimde hb kasa. yaşadığın sorunu paylaştığın için sağol bende bunu monte ederken göz önünde bulunduracağım.

BAYRAMSAKARYA

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3 (Axela)
Araç Renk ve Tip
Mavi Hb.
anladım. benimde hb kasa. yaşadığın sorunu paylaştığın için sağol bende bunu monte ederken göz önünde bulunduracağım.
Kamerayı taktıracağınız yerden alacaksınız altenatifli olarak yaptırmadan önce elinizle tutarak deneyin.Kafanıza uyanı taktırın.

Simoğlu

Sessiz
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Merhaba Arkadaşlar,
2006 model mazda 3 aracım için çok pahalı olmamak kaydıyla multimedya teyp almak istiyorum kullanan veya bir önerisi olan var mı acaba bu konulardan hiç anlamam yönlendirebilecek arkadaşların yardımını rica ederim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhaba Arkadaşlar,
2006 model mazda 3 aracım için çok pahalı olmamak kaydıyla multimedya teyp almak istiyorum kullanan veya bir önerisi olan var mı acaba bu konulardan hiç anlamam yönlendirebilecek arkadaşların yardımını rica ederim
@kadir
@Murat Yılmaz

Müsait olunca yardımcı olabilirler.

Simoğlu

Sessiz
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Teşekkür ederim kusura bakmayın foruma yeni girdiğim için öğrenmeye çalışıyorum

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Başka bi marka arabada myway marka kullanan görmüştüm kaç ramdi vs bilgim yok ama ideal diyordu.

Bu tür global marka olmayan cihazlarda ses kalitesi , radyo çekimi stabil çalışma beklemek hata olur bunu baştan diyim.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz erken derken anlayamadım kusura bakmayın ben biraz daha fiyat olarak uygun birşeyler arıyorum bunların fiyatları biraz pahalı
Yıllardır bu tür android cihazlars hep uzak baktım ama 3 gün önce android cihaz aldım ondan sebep 3 günlüğüm dedim.

Simoğlu

Sessiz
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Başka bi marka arabada myway marka kullanan görmüştüm kaç ramdi vs bilgim yok ama ideal diyordu.

Bu tür global marka olmayan cihazlarda ses kalitesi , radyo çekimi stabil çalışma beklemek hata olur bunu baştan diyim.

Yıllardır bu tür android cihazlars hep uzak baktım ama 3 gün önce android cihaz aldım ondan sebep 3 günlüğüm dedim.
Bende alışveriş sitelerinde bu tür cihazlar gördüm ama maddiyat olarak biraz tuzlu geldi malum ülke şartları asgari ücretle çalışan biri olarak (hele ki şimdi işsiz) biraz daha uygun fiyatlı kullanan arkadaşlardan fikir almak için sormuştum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teknik olarak multimedya tavsiye edilmiyor, bütçe de yoksa bence hiç bulaşmayın derim. @venom06 bi mesajında multimedya kaynaklı yanan araçtan bahsetmişti.

enginliman

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB

Biraz erken derken anlayamadım kusura bakmayın ben biraz daha fiyat olarak uygun birşeyler arıyorum bunların fiyatları biraz pahalı
Multimedya cihaz almaktansa tablet kullanabilirsin ben kullanıyorum sağlam bir tablet tutucu alıp tablet kullanan bence

Üst Alt