Mazda 3 BK (2003-09) Ön Konsol ve Multimedya Fikir Alışverişi

BAYRAMSAKARYA

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3 (Axela)
Araç Renk ve Tip
Mavi Hb.

srknizm

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 2007 1.6AT
Araç Renk ve Tip
HB-Siyah
Plaka lambasına takılan kamera aldım malum siteden.Çok aşağıyı gösteriyor.Yan çizgiler de gerçekten daha içeriyi gösteriyor.Sebebi kameranın çok aşağıda olması bence.Bu yüzden size tavsiyem kamera alacaksınız iyi araştırın derim.
teşekkür ederim. kamerayı elektronikçiden alıp taktırmak en mantıklısı o zaman. fazla pahalıda değildir

BAYRAMSAKARYA

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3 (Axela)
Araç Renk ve Tip
Mavi Hb.
teşekkür ederim. kamerayı elektronikçiden alıp taktırmak en mantıklısı o zaman. fazla pahalıda değildir
Kameranın görüntü netliği ile sıkıntı yok.Kamera çok aşağıda olduğu için bahsettiğim sıkıntılar var.Ben orijinal olsun diye plaka lambasına takılandan almıştım.Şimdi olsam bagaj kapağına üçüncü stop lambasının yanına uyan bir şey alırım.Bu arada benim araba hb.

srknizm

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 2007 1.6AT
Araç Renk ve Tip
HB-Siyah
Kameranın görüntü netliği ile sıkıntı yok.Kamera çok aşağıda olduğu için bahsettiğim sıkıntılar var.Ben orijinal olsun diye plaka lambasına takılandan almıştım.Şimdi olsam bagaj kapağına üçüncü stop lambasının yanına uyan bir şey alırım.Bu arada benim araba hb.
anladım. benimde hb kasa. yaşadığın sorunu paylaştığın için sağol bende bunu monte ederken göz önünde bulunduracağım.

BAYRAMSAKARYA

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3 (Axela)
Araç Renk ve Tip
Mavi Hb.
anladım. benimde hb kasa. yaşadığın sorunu paylaştığın için sağol bende bunu monte ederken göz önünde bulunduracağım.
Kamerayı taktıracağınız yerden alacaksınız altenatifli olarak yaptırmadan önce elinizle tutarak deneyin.Kafanıza uyanı taktırın.

Üst Alt