Mazda 626 GE (1991-97) Ön Konsol Tam Oturmuyor

Japoncu

Sessiz
Araç Markası
1995 Mazda 626
Selam arkadaşlar,

Bardaklığın takılı olan ön konsol ve el freninin olduğu arka konsol diğeyim söküp geri takmış olanınız var mı?

Ben onların ikisinide sökmüştüm altlarını temizlemek icin, ama ön konsolun sol tarafi tam oturmuyor sağ tarafa bakaraktan sol tarafta açıklık var.

Aslında basit söküp takması ama o açıklığa bir anlam veremedim.

Gesendet von meinem Nokia 6.1 mit Tapatalk

Alperen

42 LU 626
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Bahsettiğiniz açıklık yaklaşık 1-2 mm ise aynısı benim arabada da var. Muhtemelen benden önceki sahibinde sök-tak işleminden sonra ortaya çıkmış. Bir şeyler yerine milimetrik oturtulamıyor galiba. Sizdeki fark 2 mm.'den fazla ise başka bir durumdan kaynaklanıyor olabilir. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Japoncu

Sessiz
Araç Markası
1995 Mazda 626
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bahsettiğiniz açıklık yaklaşık 1-2 mm ise aynısı benim arabada da var. Muhtemelen benden önceki sahibinde sök-tak işleminden sonra ortaya çıkmış. Bir şeyler yerine milimetrik oturtulamıyor galiba. Sizdeki fark 2 mm.'den fazla ise başka bir durumdan kaynaklanıyor olabilir. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
Evet yaklaşık dediğiniz gibi. Anlamadığım tek şey sadece sol taraf öyle parçanın baştan sonuna kadar

Alperen

42 LU 626
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Evet yaklaşık dediğiniz gibi. Anlamadığım tek şey sadece sol taraf öyle parçanın baştan sonuna kadar

Bende baştan sona değil, sadece uç kısımda açıklık var. Göğüs, konsol söküp takımada mahir biri veya en azından usta bir kaportacı düzeltebilir eğer oralarda bulabilirseniz.

bedri

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
626 93 model balon kasa orta konsolu nasıl söküp takarım? Yardım ederseniz sevinirim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
626 93 model balon kasa orta konsolu nasıl söküp takarım? Yardım ederseniz sevinirim.
Açmış olduğun konu buraya taşınmıştır, ayrıca sistemde @Karaseven kullanıcı adı ile aynı kullanıcı olmanızdan dolayı hesaplarınız @bedri ismi altında birleştirilmiştir.

Kolay gelsin.

Üst Alt