Mazda 3 BK (2003-09) Oksijen Sensörü 1 ve Vuruntu Sensörü Hakkında Yardım Talebi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yol ayarı yaptırmak ne demek, birde akü resetleme nasıl yapılıyor. Bu konuda aydınlatırsan sevinirim.

Bu arada bujileri yeni değiştirdim. Aküyüde mutlu akü ile yeniledim, bu hata kodları bujileri ve aküyü falan değiştirmeden önceki koddu sonra tekrar gitmedim. Ama motor arıza lambası hala yanmakta.
Lpg ayarını yolda sürüş yaparken yapıyorlar... Akü resetlemesi de, eksi kutup başını sökerek farları açarak veya fren pedalına basarak yapılıyor... Akü resetlemesi sonrasında camların otomatik programı da sıfırlanır...

Mazda 3 BK (2003-09) Cam Kaldırma Dişlisi

Bu mesajda yazılanları yaparak camları tekrar eski haline getirebilirsin.

belerafet

Sessiz
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
mazda sevenler merhabalar,
görseldeki oksijen sensörü mazda 3 2005 1.6 otomatik aracıma uygunmudur. bunu nasıl öğrenirim. yardımcı olurmusunuz? daha önce verilen arızaya çözüm olur sanırım?

Ekli dosyalar

• Screenshot (7).png
    Screenshot (7).png
    557.2 KB · Görüntüleme: 54

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
görseldeki oksijen sensörü mazda 3 2005 1.6 otomatik aracıma uygunmudur. bunu nasıl öğrenirim. yardımcı olurmusunuz? daha önce verilen arızaya çözüm olur sanırım?
Kablo renklerine ve soket girişine de bakın. Kablo renklerini önemsiyor ustalar.

Otomotivci

Rölanti
Araç Markası
1994 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hb
Bildiğim kadarıyla 4 kablolu ve 2 kablolu şeklinde iki çeşiti var 4 kablo olanın farkı içindeki iki kablonun motor soğukken yanlış ölçüm olmaması için rezistansla kendini ısıtıyordu parça ve diğer iki kablo da oksijen yüzdesini ölçme de veri almayı sağlıyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Üzerinde yazan kod ile arama yapın, hangi motora uyumlu olduğu ortaya çıkacaktır.

Üst Alt