Nostalji Fotoğraflar

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Sıradan telefonum olmadı benim... Alışılmışa meydan okuyan tarifi tam benlik galiba... :)

Fakat, o dönemde cine5 aboneliğini peşin ödeyenlere bu telefonlardan vermişlerdi eşim kullandı...
Sebebini hatırlamıyorum ama o zaman da nokia'ya uyuz oluyordum ve hiç nokia kullanmadım. En sevdiğim telefonlar efsane tasarımıyla T28 ve deli işlevseliği ile xenium 9@9w idi. Sonrasında zaten boyutlar abartıldı ve hiçbir telefonu sevemedim.

$_3.jpegimages (1).jpeg

Son düzenleme:

Bayraktar

マツダ
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Sebebini hatırlamıyorum ama o zaman da nokia'ya uyuz oluyordum ve hiç nokia kullanmadım. En sevdiğim telefonlar efsane tasarımıyla T28 ve deli işlevseliği ile xenium 9@9w idi. Sonrasında zaten boyutlar abartıldı ve hiçbir telefonu sevemedim.
Günümüzde 30 yaşından büyük birinin hayatı boyunca Nokia telefon kullanmaması demek marjinalliğin nirvanasında yaşamış olması demektir dostum. Tebrik ederim. ;)
Hiç Tofaş arabam olmadı da de de öleyim burada? :D
Çok iyi hatırlıyorum dershane kafeteryasında arkadaşlarla otururken Kızılay'ın dağıttığı lacivert renk 3310'larımızı karıştırıyorduk. Çok sıradanmışız vesselam. :p
Ama iyi telefondu vallahi. Ağır, sağlam, yılan oyunlu falan... :p Düşük bel pantolon modası da bu zamanlara denk geliyor hemen hemen... :komik::komik::komik:

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Günümüzde 30 yaşından büyük birinin hayatı boyunca Nokia telefon kullanmaması demek marjinalliğin nirvanasında yaşamış olması demektir dostum. Tebrik ederim. ;)
Hiç Tofaş arabam olmadı da de de öleyim burada? :D
Çok iyi hatırlıyorum dershane kafeteryasında arkadaşlarla otururken Kızılay'ın dağıttığı lacivert renk 3310'larımızı karıştırıyorduk. Çok sıradanmışız vesselam. :p
Ama iyi telefondu vallahi. Ağır, sağlam, yılan oyunlu falan... :p Düşük bel pantolon modası da bu zamanlara denk geliyor hemen hemen... :komik::komik::komik:
Kalitesi tartışılmazdı tabi. Yıpranmayan tuş meselesini bile diğerlerinin çözmesi zaman almıştı mesela. A1018'in tuşlar eriyordu bildiğin.

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions