Mudanya'da Kahvaltı Yapalım Mı? (22.09.19)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yani benle beraber 4 kişiyiz, kafamıza göre otururuz madem bir yere

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Kimse de sormamış noldu ne bitti diye :confused:

Sabah 8'de feribota bindim, indiğim gibi @ezmocesteri ile buluşup dolmuşla (toplu ulaşıma teşvik amaçlı) mekana doğru yola çıktık. O ara @universitely76 nın üzücü haberi de geldi maalesef.

10:30 gibi denize nazır mekana ulaşıp, çok aç olduğumuz için sofrayı kurdurduk hemen :D biz %50 doyuma ulaştığımız anlarda @UmitSerbest mekana geldi. Kahvaltı, çay muhabbet devam etti :) ta ki benim telefon çalana kadar :D

Mekandan kalkmamıza yakın benim hatun kişisinin ifade (Mudanya ve etkinlik ile alakalı değil) işlemleri başladı :D 2 saat 5 dakika 31 saniye boyunca ifade verdikten sonra saate baktım 15:30 :p tabii bu saate kadar sahilde bir kaç tur atıldı ve dondurmacıya gidildi, tabii ben telefonda olduğum için saatin farkında değilim :)

Apar topar kalkıp yola çıktık. Feribot saati 16:00 ve @UmitSerbest ile dakikaları sayarak ulaşmaya çalışıyoruz. İskeleye vardığımızda saat 16:03 olmuştu. Sağlam depar sonrası amerikan filmlerindeki gibi tam kapı kapanırken son anda geçtim kapıdan, tişörtüm kapıya sıkışır diye bekledim, ama o kadarı da anca filmlerde olurdu :D nihayetinde son yolcu olarak gemiye adımımı attım :D buradan iskele güvenliğine ve feribot mürettebatına bir kez daha teşekkür edeyim :)

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Kimse de sormamış noldu ne bitti diye :confused:

Sabah 8'de feribota bindim, indiğim gibi @ezmocesteri ile buluşup dolmuşla (toplu ulaşıma teşvik amaçlı) mekana doğru yola çıktık. O ara @universitely76 nın üzücü haberi de geldi maalesef.

10:30 gibi denize nazır mekana ulaşıp, çok aç olduğumuz için sofrayı kurdurduk hemen :D biz %50 doyuma ulaştığımız anlarda @UmitSerbest mekana geldi. Kahvaltı, çay muhabbet devam etti :) ta ki benim telefon çalana kadar :D

Mekandan kalkmamıza yakın benim hatun kişisinin ifade (Mudanya ve etkinlik ile alakalı değil) işlemleri başladı :D 2 saat 5 dakika 31 saniye boyunca ifade verdikten sonra saate baktım 15:30 :p tabii bu saate kadar sahilde bir kaç tur atıldı ve dondurmacıya gidildi, tabii ben telefonda olduğum için saatin farkında değilim :)

Apar topar kalkıp yola çıktık. Feribot saati 16:00 ve @UmitSerbest ile dakikaları sayarak ulaşmaya çalışıyoruz. İskeleye vardığımızda saat 16:03 olmuştu. Sağlam depar sonrası amerikan filmlerindeki gibi tam kapı kapanırken son anda geçtim kapıdan, tişörtüm kapıya sıkışır diye bekledim, ama o kadarı da anca filmlerde olurdu :D nihayetinde son yolcu olarak gemiye adımımı attım :D buradan iskele güvenliğine ve feribot mürettebatına bir kez daha teşekkür edeyim :)
Bu arada telefonlarınızın kameraları bozuldu demi :huhuu:
Yok mu bu yeni sürümler. Hep başa bela

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Aslında tüm hikaye/macera/aksiyon sendeymiş abi, ben de ne stresli bir gün diyorum kendi kendime :)

Bugün için tüm güne yayılan bir programım vardı aslında, Mudanya-Bursa-Yalova-Çınarcık derken ortalama 250 km'ye yakın yolumuz vardı ancak daha 5 km gitmeden 5 kere kaput açınca tüm operasyonu iptal edip üsse geri döndük. Oysaki kendimi kahvaltı ve sınırsız çaya hazırlamıştım, olan bizim aç kalmamıza oldu :)

Neyse bu seferki nasibimizde yokmuş, inşaAllah bir sonrakine.

Konuyu fotoyla süsleyin de gelemesek de gelmiş gibi; yiyemesek de yemiş gibi yapalım.

UmitSerbest

Katılımcı
Araç Markası
97 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Murat abi çok merak ettim yetiştin mi diye merakım gidermiş oldun. Güzel vakit geçirdim. Kahvaltıda tıka basa doyduk o kadar yemeğin kalmasına üzülmedik değil :komik:
Fotoğraf çekilmedik sanırım ben fark etmeden çekildiyse bilmiyorum :rolleyes: basiretlerimiz bağlandı sanırım..
Selçuk hocanın gelememesi çok bahtsızca.

Üst Alt