MTV Kampanyaları

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
SONAX Motorlu Taşıtlar Vergi Kampanyası - Temmuz 2017

Bu kampanya için İskenderun'daki sonax bayii ile görüştüm.Çiziklerin tamamen gitmeyeceğini söyledi. Ne dersiniz yaptırayım mı?
Değmez abi. Hafif bir pasta ve cilayı dışarıda zaten 150-200 tl ye yaptırabilirsin. Hatta sana daha güzel bir tavsiyede bulunayım. O parayla git dandik de olsa bir polisaj makinası al ve kendin haftasonunu ayırıp yap çok daha iyi bir şey ortaya çıkar.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Değmez abi. Hafif bir pasta ve cilayı dışarıda zaten 150-200 tl ye yaptırabilirsin. Hatta sana daha güzel bir tavsiyede bulunayım. O parayla git dandik de olsa bir polisaj makinası al ve kendin haftasonunu ayırıp yap çok daha iyi bir şey ortaya çıkar.
Mutlu benim yapabileceğim işler değil bunlar. Pasta cila yaptırabileceğim bi yer de bulamadım.Sonaxdaki eleman;hareler gidecek çiziklerin büyük bir bölümü gidecek,araba parlayacak dedi.Bilmiyorum artık napacam

Bu tür kampanyalara çok fazla ilgi olmasından dolayı gereken dikkat ve özen göster(il)meden işlem yapılabilir ,istenen sonuç alınmayabilir..
Abi, evet şu an yoğunlar beni zaten müsait bi zamanda aramalarını istedim,acelesi yok dedim,1 ay süre var zaten kampanyanın bitmesine.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mutlu benim yapabileceğim işler değil bunlar. Pasta cila yaptırabileceğim bi yer de bulamadım.Sonaxdaki eleman;hareler gidecek çiziklerin büyük bir bölümü gidecek,araba parlayacak dedi.Bilmiyorum artık napacam

Abi, evet şu an yoğunlar beni zaten müsait bi zamanda aramalarını istedim,acelesi yok dedim,1 ay süre var zaten kampanyanın bitmesine.

Verniği kaldırmayan bütün çizikler gider hocam, ama vernik kalkmış veya boya zarar görmüş ise, kim ne derse boş...

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Bu sonax kampanyasına hibrid diyor o yüzden çizikleri hareleri gidermerini beklemeyin.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bonus card alt limitsiz 3 taksit yapıyor. Ayrıca lastik.com.tr de geçerli 100 tl indirim çeki veriyor. İndirim çeki için lastik.com.tr de en az 750 tl harcama yapılması gerekiyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Her ruhsat sahibi kişinin dertlerinden sadece biri olan MTV ayı geldi çattı... :islik: Her ruhsat sahibi yükümlülüğünü vaktinde yerine getirsin ki, devletimiz topladığı vergiler ile daha fazla harcama yapsın, daha fazla mülteci beslesin, daha fazla makam aracı alsın/kiralasın, daha fazla ihale versin. Eskiden toplanan vergilerin; yol su elektrik olarak bizlere geri dönüyor geyiği yapılırdı, en azından bir kısmı doğruydu... Şimdi bu kalemler özelleşti veya satıldı ve bize geri dönmesi için borçlanarak hizmete sunulması gerekiyor maalesef...

:cool:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Her ruhsat sahibi kişinin dertlerinden sadece biri olan MTV ayı geldi çattı... :islik: Her ruhsat sahibi yükümlülüğünü vaktinde yerine getirsin ki, devletimiz topladığı vergiler ile daha fazla harcama yapsın, daha fazla mülteci beslesin, daha fazla makam aracı alsın/kiralasın, daha fazla ihale versin. Eskiden toplanan vergilerin; yol su elektrik olarak bizlere geri dönüyor geyiği yapılırdı, en azından bir kısmı doğruydu... Şimdi bu kalemler özelleşti veya satıldı ve bize geri dönmesi için borçlanarak hizmete sunulması gerekiyor maalesef...

:cool:

Az biraz beklesin ,bu sefer acele yok hatta geciktirme var...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
TEB bonus kart ile mtv ödemesini yapmıştım, dün de ufak bir trafik cezası vardı onu ödedim :) ama teb ona da mtv kıyağı geçip iki taksite bölmüş :D kenarda duran ödenmemiş ceza varsa bu fırsat kaçmaz :D :D :D

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Temmuz vergi ayı! MTV ödemeleri için birçok banka 3 taksit yapıyor., bunun yanısıra Akbank'ın Axess ve Free kullanıcılarına özel %20 iade şeysi çıkmış. Kampanyadan faydalanmak için en düşük 100tl lik MTV ödemesi yapmak gerekli. Bizim Guzuların çogu 2.0 CC zaten sorun yok :D Vergilerde uçmuş durumda.
Velhasılı dün Axess Free kart ile 221TL MTV ödemesi yaptım 44TL'si iade olmuş. Aynı kart kullanıcılarına duyrulur.
Not: kampanyadan en fazla 50Tl kazanılıyor.

45810

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Temmuz vergi ayı! MTV ödemeleri için birçok banka 3 taksit yapıyor., bunun yanısıra Akbank'ın Axess ve Free kullanıcılarına özel %20 iade şeysi çıkmış. Kampanyadan faydalanmak için en düşük 100tl lik MTV ödemesi yapmak gerekli. Bizim Guzuların çogu 2.0 CC zaten sorun yok :D Vergilerde uçmuş durumda.
Velhasılı dün Axess Free kart ile 221TL MTV ödemesi yaptım 44TL'si iade olmuş. Aynı kart kullanıcılarına duyrulur.
Not: kampanyadan en fazla 50Tl kazanılıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 45810
Ben artık hep 88 liralık ödüyorum... :p

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9

Üst Alt