Mazda 323 BG (1989-94) Motor Hiç Bir Şekilde Çalışmıyor

polat1989

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 323 GLX
Araç Renk ve Tip
A.Füme / 1.6 Sedan
Japoncu Tarık Usta : ‭0 (533) 972 29 79‬
Motor Mekanik Ustası

Elektrikci Sarı İdris : 0 (534) 522 49 15

Tarık usta motor mekanik idris usta elektrikci. Bu kişiler Gaziantepde birebir tanıdığım insanlar. Bu kişileri ara Mazdacı İbrahim Polat dan aldım numaranızı die derdini anlat. İllaki sana bi yol gösterirler Dostum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaganz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Japoncu Tarık Usta : ‭0 (533) 972 29 79‬
Motor Mekanik Ustası

Elektrikci Sarı İdris : 0 (534) 522 49 15

Tarık usta motor mekanik idris usta elektrikci. Bu kişiler Gaziantepde birebir tanıdığım insanlar. Bu kişileri ara Mazdacı İbrahim Polat dan aldım numaranızı die derdini anlat. İllaki sana bi yol gösterirler Dostum.

Hocam çok teşekkür ederim desteğiniz için.

Umarım Mersinde de Mazdadan anlayan bir usta bulunur. Sevgili hocam @HakanEMRE İsmet Usta'ya yönlendirdi ama İsmet Usta da bizim araba ile ilgilenmiyor elinden çıkar bunu diyip daha da moral bozuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada Benim orjinal anahtar kırıldı. Kırıklardan bisiklet kilidi anahtarına kopya yaptık, kopya anahtar ile kullandım 2 ay. immobilizer olabilir mi?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Umarım Mersinde de Mazdadan anlayan bir usta bulunur. Sevgili hocam @HakanEMRE İsmet Usta'ya yönlendirdi ama İsmet Usta da bizim araba ile ilgilenmiyor elinden çıkar bunu diyip daha da moral bozuyor.

Bu arada Benim orjinal anahtar kırıldı. Kırıklardan bisiklet kilidi anahtarına kopya yaptık, kopya anahtar ile kullandım 2 ay. immobilizer olabilir mi?
Sizin araçta immobilizer yoktur

polat1989

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 323 GLX
Araç Renk ve Tip
A.Füme / 1.6 Sedan

Bahsettiğim kişileri arayıp sorununuz hakkında bilgi istediniz mi ?

Kaganz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bahsettiğim kişileri arayıp sorununuz hakkında bilgi istediniz mi ?

Hocam sorunu çözdük. ateşleme bobininde temassızlık varmış. lehimlediler şuan çalışıyor çok şükür

Üst Alt