Mazda 323 BA (1994-98) Motor Altı Koruma Aparatı

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Abiler 98 model mazdaların altında motor koruma gibi bir şey var mı? yağmur yağınca arabadan duman çıkıyor bloka su değdiği için buhara dönüşüyor. Kayışların oraya su kaçmasından dolayı kayışlarım 3bin km önce değişti eski diye ötüyor dicem ama değil. Var mı bunun çözümü başına gelen?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Servis ile görüşerek sipariş verebilirsin. Hali hazırda indirim varken Ankara Herter veya Muğla Gören ile görüşmende fayda var...

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Servis ile görüşerek sipariş verebilirsin. Hali hazırda indirim varken Ankara Herter veya Muğla Gören ile görüşmende fayda var...
Görüşmekte fayda var ama orjinal olarak bu parça var mı? Aynı araç kullananlarda merak ettim :kötü:

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Karter muhafaza plastikleri var gitti gidiyorda bu zamana kadar sorun yaşamadım. Bende yok

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Modeli yazıp karter koruma plastiği diye aratabilirsin servisede sor bence @kadir in dediği gibi

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Modeli yazıp karter koruma plastiği diye aratabilirsin servisede sor bence @kadir in dediği gibi

Bilgi için teşekkür ederim inallardan fiyat aldım dışarısı ile aynı fiyat nerdeyse

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Ben de Bursa'dayım bu arada.
Ne kadar fiyat verdiler?

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
güzel fiyat kampanya dahilinde bu fiyat sanırım takıncada montajlı fotoğraflarını bekleriz ;)

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Ben 3mm alüminyum plaka temin ettim bir şekilde sonra komple alt tarafa uygun noktalardan akıllı vida ile tutturdum, tavsiye de ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Ben 3mm alüminyum plaka temin ettim bir şekilde sonra komple alt tarafa uygun noktalardan akıllı vida ile tutturdum, tavsiye de ederim

Bursaya gidince dediğinize bakıcam olmadı servise taktırıcam. Afyon da mazdayı anlayan bir usta yok :kötü:

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Bursaya gidince dediğinize bakıcam olmadı servise taktırıcam. Afyon da mazdayı anlayan bir usta yok :kötü:

Ümit Bey böyle bir parça için her hangi bir yere gitmeyi beklemeyin, bir sürü internet sitesi var, verin siparişi gelsin, ya da dediğim gibi bir şey bularak (2-3 mm kalınlıkta alüminyum levha) daha sağlam olduğu/olacağı kesin, Afyon’da neredesiniz? Sandıklı’ya yakın mısınız?

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Ümit Bey böyle bir parça için her hangi bir yere gitmeyi beklemeyin, bir sürü internet sitesi var, verin siparişi gelsin, ya da dediğim gibi bir şey bularak (2-3 mm kalınlıkta alüminyum levha) daha sağlam olduğu/olacağı kesin, Afyon’da neredesiniz? Sandıklı’ya yakın mısınız?

Erenlerdeyim çok fazla uzak değilim

ulgobuye

Sessiz
Araç Markası
1998-Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Sedan-şampanya
bu sorunu nasıl çözdünüz parça dediğiniz fiyatsa altına sacdan parça yaptırmak daha ucuz olur

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Açıkçası uğraşmadım. Arabanın altı alçak sürekli kırılır diye bakmadım üstüne kaza olunca fırsat kalmadı. Saçtan ölçü alıp yaptırabilirsiniz hem ucuz hem kolay

Üst Alt