Mitsubishi Space Star Polen Filtresi Değişimi (Fotoğraflı)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda forumunda çok ilgi çekmeyebilir ancak, hem @bayraktar Hamdi'nin serzenişi sebebiyle hem de google aramalarında Mitsubishi kullanıcıları için faydalı olabilir diye konu açıyorum... :)

Mazda 3 BK kasa aracımda ben polen filtresi nerede bulamamıştım :eek: gittiğim usta da bir hışımla girişmesine rağmen bulamamıştı hatta, sigarası ile araca bindiği için daha detaylı aramasına izin vermemiştim... Dolayısı ile 3 yıl kullandığım aracın polen filtresi nerede bilemedim. :p

Mitsubishi Space Star'ın polen filtresini ilk denemede buldum, torpido gözünü komple açınca belli belirsiz gördüm, sanal alemden bulduğum videonun desteği ile değişimi yaptım. :)

Torpido gözünü komple çıkartıyoruz.

1.jpg

2 - Kopya.jpg

Üzerinden çıkan filtre ve yenileri... Siyah ve Beyaz... :) Üzerindeki filtreler orijinal filtreleri, umuyorum ki, ilk değişimi ben yapmamışımdır... :D

3.jpg

Söktüğümüz sıranın tersi ile yeni filtreleri montajlıyoruz... :)

4.jpg

PsiKoMaNYaKoLoG

Katılımcı
Araç Markası
2017 Opel Astra 1.6
Araç Renk ve Tip
Gri/Füme - Sedan
Eski sahipleri de senin mazdada bulamadığın gibi bunun polen filtrelerini mi bulamadılar acaba abi :) bayağı bi kirlenmişler. @bayraktar ın dediği gibi hasta olmadan kurtarmışsın :) geçmiş olsun.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Eline sağlık abi,Mitsu kullanıcıları için de bir kaynak oldu sayende, sağlık söz konusu olan bu işlem için bu kadar niye beklerler bilmiyorum, güle güle kullan.

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Mazda forumunda çok ilgi çekmeyebilir ancak, hem @bayraktar Hamdi'nin serzenişi sebebiyle hem de google aramalarında Mitsubishi kullanıcıları için faydalı olabilir diye konu açıyorum... :)

Mazda 3 BK kasa aracımda ben polen filtresi nerede bulamamıştım :eek: gittiğim usta da bir hışımla girişmesine rağmen bulamamıştı hatta, sigarası ile araca bindiği için daha detaylı aramasına izin vermemiştim... Dolayısı ile 3 yıl kullandığım aracın polen filtresi nerede bilemedim. :p

Mitsubishi Space Star'ın polen filtresini ilk denemede buldum, torpido gözünü komple açınca belli belirsiz gördüm, sanal alemden bulduğum videonun desteği ile değişimi yaptım. :)

Torpido gözünü komple çıkartıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 21985

Ekli dosyayı görüntüle 21987

Üzerinden çıkan filtre ve yenileri... Siyah ve Beyaz... :) Üzerindeki filtreler orijinal filtreleri, umuyorum ki, ilk değişimi ben yapmamışımdır... :D

Ekli dosyayı görüntüle 21988

Söktüğümüz sıranın tersi ile yeni filtreleri montajlıyoruz... :)

Ekli dosyayı görüntüle 21989
Kar beyaz maşallah:)

Üst Alt