• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mitsubishi Space Star Nam-ı Diğer Atılgan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Atılgan satışta :bsmagryr:

Aracın konusu aşağıdadır, piyasası donanım, temizlik ve kozmetiğine göre 49-59 bin ortalamasındadır, benim fiyatım da bu ortalamanın ortası yani 55 bin TL'dir. :) (Forumun güzel üyelerine özel)

Fayda fiyat aracı olarak tavsiye ederim. Donanım ve otomatik olarak bu segment araç çok az bulunur.

(ABS, klima, sunroof, 4 airbag, 4 cam otomatik, lpg 1,6 motor 100 beygir, geniş iç hacim)

İlan linki

Marka
Mitsubishi
Model
Space Star
Model Yılı
2004
Yakıt
Benzin - Lpg
Vites
4 ileri otomatik şanzıman
Kilometre
204000
Kasa Tipi
Hb
Renk
Bordo
Fiyat
55000
Motor Hacmi
1600
Son düzenleme:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Hayırlı uğurlu satışlar olsun Veli :) sahibinden de ilk gördüğümde " aha işte buldum " demiştim ve ne de güzel olmuştu..
Hayırlısı olsun inşallah :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı uğurlu satışlar olsun Veli :) sahibinden de ilk gördüğümde " aha işte buldum " demiştim ve ne de güzel olmuştu..
Hayırlısı olsun inşallah :)
Allah razı olsun abi, iki aylık otomatik şanzıman araç arama macerası sayende son bulmuştu. Keyifle, üç yıldan fazla kullandık, çok işimizi gördü, alana da hayırlı olsun inşallah.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Abi hayırlısı olsun Allah gönlüne göre bir araç nasip etsin inşallah

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Hayırlısı olsun Veli Abi, Allah gönlüne göre versin.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Hakkında her şeyin hayırlısı olsun abi.
Rabbim her şeyi gönlüne göre versin.

Her şey güzel olacak :D:utan:

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Hayırlı satışlar veli abi..Hanıma çok ısrar ettim ama bu araba büyük jip gibi bişey ben kullanamam diyo ilanı 1 ay önce paylaşmış olaydın hiç düşünmeden yanında alırdım soluğu ama Bugün benim tarafı yokladım 30 bin borç anca bulunuyor kalanı için hanım tarafını yokladım ama maalesef netice alamadım.3’ncü kredi de beni aşıyor.. Vesselam abi öğlenden beri hesap yapar dururum 2 yakamı bi araya getiremedim..

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Hayırlı satışlar veli abi..Hanıma çok ısrar ettim ama bu araba büyük jip gibi bişey ben kullanamam diyo ilanı 1 ay önce paylaşmış olaydın hiç düşünmeden yanında alırdım soluğu ama Bugün benim tarafı yokladım 30 bin borç anca bulunuyor kalanı için hanım tarafını yokladım ama maalesef netice alamadım.3’ncü kredi de beni aşıyor.. Vesselam abi öğlenden beri hesap yapar dururum 2 yakamı bi araya getiremedim..
İki yakayı bir araya getirmek için inşa edilen 3.koprüler genelde ekonomiyi zorluyor. Aman dikkat :)

Hayırlı satışlar Veli abi, yanlız binanın doğal gaz kazanını söküp arabaya takman etik olmamış :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Araba B segment ve ölçüleri büyük değil, bunun küçüğü A segment araç olur ki, aileye gelmez. ;)
Hayırlısı olsun abi ufukta gözüken nedir?
100 bin civarında bu gün alıp iki ay sonra 120 bine satılacak her tür araba... :D

Akıntıya kürek çekmenin anlamı yokmuş. :rolleyes:

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Segment konusunda bence sıkıntı yok da o konuda her türlü ikna ettim lakin vakit ve nakit sıkıntısını bi türlü aşamadım abi nasip artık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt