Mitsubishi Space Star Avance Nam'ı Diğer "Atılgan"

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abi atılgan tam bizimkilere göre, müsait bi zamanda ilanlara bak diyeceğim ama , otomatik ilanı da yok pek..
Sen araç arıyorsun diye ben öyle bir teklifte bulunmuştum hocam; gerçi şimdi de arıyorsun... :p Atılgan ile vedalaşmak için hali hazırda otomatik ve bu bütçelerde araç bulmak zor ki, sen de anlamışsındır... Bir de, hanımı ikna etmek var hadi onu bir şekilde hallederim de, arabasız kalmak hoş olmuyor, daha önce 2 ay koşturmuştum... Du bakalım hayırlısı, ama bana güvenme derim hocam... :D :D

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Abi o zaman ben senin parçaları yarın hiç kargoya vermeyeyim. Nasıl olsa bu tarafa geleceksen boşuna masraf olmasın? :p
Gelirken faşoyla gel bu sefer ama.
@incirinaltı Faşoyla gel abi Atılgan'la gidiver. Aga burada 1-2 ay takılsın, komple bi' check-up'tan geçsin, sonra bir ara biz getiririz Hatay'a. ;) Sen de o sırada yeşil tosbağaya biniverirsin geçici olarak. :p
Nasıl çözüm? Bir taşla 3 kuş vurulacak. :cool: Tanrım yine çok zekiyim yeeeaa... :p

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Sen araç arıyorsun diye ben öyle bir teklifte bulunmuştum hocam; gerçi şimdi de arıyorsun... :p Atılgan ile vedalaşmak için hali hazırda otomatik ve bu bütçelerde araç bulmak zor ki, sen de anlamışsındır... Bir de, hanımı ikna etmek var hadi onu bir şekilde hallederim de, arabasız kalmak hoş olmuyor, daha önce 2 ay koşturmuştum... Du bakalım hayırlısı, ama bana güvenme derim hocam... :D:D
Abi sen araç bak, bizimkilerin parayı toparlaması 1 ayı bulur.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

@incirinaltı Faşoyla gel abi Atılgan'la gidiver. Aga burada 1-2 ay takılsın, komple bi' check-up'tan geçsin, sonra bir ara biz getiririz Hatay'a. ;) Sen de o sırada yeşil tosbağaya biniverirsin geçici olarak. :p
Nasıl çözüm? Bir taşla 3 kuş vurulacak. :cool: Tanrım yine çok zekiyim yeeeaa... :p
Yeşil tosbağa joker şu an , hanım okula gidiyor haftada birgün. Ben kahveye gittim bugün :) :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bana diyene bak hele :D:D

Ben aracıyım, cebime bişey de girmiyor, karın tokluğuna:) :)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Yeşil tosbağa joker şu an , hanım okula gidiyor haftada birgün. Ben kahveye gittim bugün :):)
Tamam işte abi ne güzel araçsız kalmayacaksın Xedos baştan yaratılırken. Bu arada tosbağayla kahveye gittim kısmını duymamazlıktan geliyorum. :p

Tabi abi konuşalım açık açık :D kambersiz düğün olmaz bakalım veli abiye bir otomatik mazda ;)
Cümle sonundaki Mazda kelimesinin hemencicik yanında sanki bir model ismi, hani böyle nasıl desem böyle tek haneli bir numero eksik gibime geldi? :p

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Tamam işte abi ne güzel araçsız kalmayacaksın Xedos baştan yaratılırken. Bu arada tosbağayla kahveye gittim kısmını duymamazlıktan geliyorum. :p

Cümle sonundaki Mazda kelimesinin hemencicik yanında sanki bir model ismi, hani böyle nasıl desem böyle tek haneli bir numero eksik gibime geldi? :p
Hanım ses etmiyor artık :):)

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Tabi mazda eksik kaldı bir model de vermeli ama ben kısa sürede ne bulurum ki :(
Senin alışamadığın otomatik vites varya hani, Veli abi onunla aşk yaşar bence, sence? :D
Valla haklısın abi yakışır da arabayı yüzde 99 sevdim yüzde 1 de o şanzıman zaten.ama ben kısa sürede bir araba zor bulurum yaza kadar köyde söz nişan düğün karışık 6 tören var yaza kadar bir değişiklik planlamam çok zor görünüyor :(

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Tabi mazda eksik kaldı bir model de vermeli ama ben kısa sürede ne bulurum ki :(

Valla haklısın abi yakışır da arabayı yüzde 99 sevdim yüzde 1 de o şanzıman zaten.ama ben kısa sürede bir araba zor bulurum yaza kadar köyde söz nişan düğün karışık 6 tören var yaza kadar bir değişiklik planlamam çok zor görünüyor :(
Yaza daha 3 ay var ya, Erçay a söyleriz Subaru bile bulur :D

Üst Alt