Mitsubishi Space Star Avance Nam'ı Diğer "Atılgan"

UmitSerbest

Katılımcı
Araç Markası
97 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Hayırlı olsun abi bakım. Keşke değiştirseydin almışken. Ben arabayı ilk aldığım gibi triger setini değiştirdim usta sağlam filan derken devirdaim patladı ve su kaçırmaya başladı. Tekrardan işçilik masrafı çıkmıştı umarım aynısı olmaz :( Kuzu rahatlamıştır değişimden sonra

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı olsun abi bakım. Keşke değiştirseydin almışken. Ben arabayı ilk aldığım gibi triger setini değiştirdim usta sağlam filan derken devirdaim patladı ve su kaçırmaya başladı. Tekrardan işçilik masrafı çıkmıştı umarım aynısı olmaz :( Kuzu rahatlamıştır değişimden sonra
Sağolasın canım kardeşim... Evet bariz bir rahatlama oldu sanki, ivmelenmesi de daha canlı gibi belki de psikolojiktir...

Ama gaza basınca gelen yüksek motor sesi hoşuma gitmesine rağmen kafama takıldı. :rolleyes:

UmitSerbest

Katılımcı
Araç Markası
97 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Sağolasın canım kardeşim... Evet bariz bir rahatlama oldu sanki, ivmelenmesi de daha canlı gibi belki de psikolojiktir...

Ama gaza basınca gelen yüksek motor sesi hoşuma gitmesine rağmen kafama takıldı. :rolleyes:
Bence zamanla geçer abi. çekiş düşüklüğü ve yakıt artmadıysa çok kafaya takma radyonun sesini aç birazcık :harika:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bence zamanla geçer abi. çekiş düşüklüğü ve yakıt artmadıysa çok kafaya takma radyonun sesini aç birazcık :harika:
Yakıt hesabı yaparım ilerleyen günlerde, ses rahatsız edici değil tersine hoş bir homurtu, daha önce olmadığı için kafama takıldı... Çekişi, ivmelenmesi önceki halinden daha iyi.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Hayırlı olsun veli abi bakımların.
Motor yapısı nasıl atılganın üstten çift egzantrik mi ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Güle güle kullan abi,
Güle güle kullan abi :)
Hayırlı olsun veli abi bakımların.
Motor yapısı nasıl atılganın üstten çift egzantrik mi ?
Güle güle kullan @Domestos Veli abi bakımdan sonra insan rahatlıyor maddi bakımdan değil manevi bakımdan
Hepinize sonsuz teşekkürler... :)

Gördüğüm kadarıyla üstte tek eksantrik var Süleyman, bunu daha önce bir yerde okuduğumda şaşırmıştım ama gözümle görünce inandım artık... Tek eksantrik ile 16 valf olması tuhafıma gidiyor...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Alidayı'da gezerken gördüğüm ve yorumlara istinaden aldığım ürün, şaşırtıcı hız ile 10 günde geldi.

Tahmini Teslimat Zamanı

Bu gün uygulama fırsatım oldu;

Ekli dosyayı görüntüle 21335

Beklediğimden güzel ve uygulaması kolay oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 21336
Bu ürün özelliğini kaybetti, çok zayıf yanıyor artık, ilk günkü canlılığı yok, tarih olarak yaklaşık 1.5 yıl dayanmış oldu... Çin işi bu fiyattaki ürün için diyecek çok fazla bir şey yok... :)

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Bakımlar yarasın Mitsu guzuya abi.

Homurtu sesi hoşuna gidiyorsa olması gibi durmayacak olan gaz pedalı sebebiyle yakıt ortalaman artacaktır, sakın guzuya kızmayasın bak :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Veli abi , atılgan satılık mı...
Bu kez babamlara küçük otomatik araç bakıyorum:):):)
Ben satılık şartını, "temiz ve içime sinen otomatik Mazda bulunursa" şeklinde koymuştum hocam... Bir de; her şeyini bildiğim ve bakımlarını yaptırdığım Atılgan'dan sırf Mazda olsun diye de ayrılmak içimden geçmiyor açıkçası... :naslyany:

Bu düşüncelerden de, hanımın haberi yok... :bsmagryr:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Veli abi , atılgan satılık mı...
Bu kez babamlara küçük otomatik araç bakıyorum:):):)
Bana diyene bak hele :D :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ben satılık şartını, "temiz ve içime sinen otomatik Mazda bulunursa" şeklinde koymuştum hocam... Bir de; her şeyini bildiğim ve bakımlarını yaptırdığım Atılgan'dan sırf Mazda olsun diye de ayrılmak içimden geçmiyor açıkçası... :naslyany:

Bu düşüncelerden de, hanımın haberi yok... :bsmagryr:
Abi atılgan tam bizimkilere göre, müsait bi zamanda ilanlara bak diyeceğim ama , otomatik ilanı da yok pek..

Üst Alt