Mitsubishi Space Star Avance Nam'ı Diğer "Atılgan"

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
17.07.2017 Günü nasibimde olan aracımı aldım ve idare etmelik fotoğraflarını ayrı bir konu yaparak paylaşayım istedim... :)

Hikayesini yazmaya kalksam çok uzun olur. Naim Abi'ye bir kez daha teşekkür ediyorum. İsim babası da kendisi oldu bu arada, "Atılgan" :)

Space Star'a en uygun düşen isim bu olurdu, oldu da. Bu konu başlığında zaman zaman çektiğim fotoğrafları, izlenimlerimi ve tecrübelerimi paylaşırım diye düşündüm.

IMG_20170717_103421.jpg

IMG_20170717_103409.jpg

IMG_20170717_103353.jpg

Son düzenleme:
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Veli abi hayırlı uğurlu Olsun..rabbhim kaza bela göstermesin.her şey de vardır bir hayır..demek ki nasip de ki araç buymuş.Biran önce araç bulmana sevindim..:harika::harika:

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
17.07.2017 Günü nasibimde olan aracımın idare etmelik fotoğraflarını ayrı bir konu yaparak paylaşayım... :) Hikayesini yazmaya kalksam çok uzun olur. Naim Abi'ye bir kez daha teşekkür ediyorum. İsim babası da kendisi oldu bu arada, "Atılgan" :)

Space Star'a en uygun düşen isim bu olurdu, oldu da. Bu konu başlığında zaman zaman çektiğim fotoğrafları, izlenimlerimi ve tecrübelerimi paylaşırım diye düşündüm.

Ekli dosyayı görüntüle 20370

Ekli dosyayı görüntüle 20371

Ekli dosyayı görüntüle 20372
Güle güle kullan Veli abi.

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Abi hayırlı olsun. Deneyimlerini ve karşılaştırmaları ni merakla bekliyorum. Bu araç hakkında hiç bir bilgisi olmayan ve benim gibi ilk kez görenler için faydalı olacaktır. Piyasası vs ne civarlarda, model bilgisi.. Mazda olmayınca benim Almeraya bindiğim gibi mi biniyosun yoksa :)

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
:)
Oldukça zor bir arayış oldu ki marka model tercihlerimizi tahmin bile edemezsiniz :)
Hiç aklımızda olmayan markalar gözümüze güzel gelirken olası handikaplar ( usta, servis ve olası yedek parça sorunları) yüzünden vazgeçildi ki Veli yi sabrından dolayı ayrıca kutlamam gerek.
Bulduğumuz araçlar arasında ben olsam en temizini alır geçerdim :)

Umarım Atılgan beklentilerinin çoğunu karşılar :) Japon iyidir .. her ne kadar ben Kore lilere göz kırpsam da :)

K.B.
K.B.
Domestos

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Herkese tekrar tekrar teşekkür ederim. :)

İlk bilgiyi yakıt konusunda vereyim. Toplam 100 km si şehir içi olmak üzere 600 km yol boyunca yüz km de ortalama 9 litre lpg tüketti Atılgan.

İlk etapta çok gibi görünse de, 500 km boyunca 120 nin altına hiç düşmedim, 180 leri gördüm ve 300 km boyunca da Klima açıktı.

Kliması sıfır araçlar kadar güzel soğutuyor... Yan rüzgarlarda 140 km den itibaren etkileniyor, 120 den sonra hafif rüzgar sesi var... Çok dikkat etmezsen ve çok basmazsan da motor sesi sıfır.

Sabuncubeli rampasında ancak duydum motor sesini. Rampada şaşırtıcı derecede atak... Geçemediğim irili ufaklı araç kalmadı. Hatta o kadar çok basmışım ki, ikinci viteste kesiciye girdi mübarek. :)

qwery

Katılımcı
Araç Markası
İskarpin
Araç Renk ve Tip
Siyah-Yumurta topuk
Hayirli ugurlu olsun. Allah kaza bela vermesin insallah. Kokpiti ve ic dizaynı merak ettim. Genis ferah bir araca benziyor.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hayırlı olsun Veli abi, Rabbim kazasız belasız kullanmak nasip etsin..

Üst Alt