Mitsubishi Lancer ile Mazda 3 Takası

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Bugum az kalsin mazda 3 bl aracimi, guzeller guzeli kirmizi 2011 lancer sportback ile takas edecektim.

Malzeme kalitesinin benim arabamdan kotu olmasi ve ic hacimin kucuklugu nedeniyle vazgectim. Halbuki kuyrugu bayagi bayagi kaldirmistim.
Volvo s40, s60 ve lancer, dis tasarimlari cok guzelken ic tasarim ve malzeme kalitesi konusunda beni bayagi hayal kirikligina ugratti.

Neyse verilmis sadakamiz varmis.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bugum az kalsin mazda 3 bl aracimi, guzeller guzeli kirmizi 2011 lancer sportback ile takas edecektim.

Malzeme kalitesinin benim arabamdan kotu olmasi ve ic hacimin kucuklugu nedeniyle vazgectim. Halbuki kuyrugu bayagi bayagi kaldirmistim.
Volvo s40, s60 ve lancer, dis tasarimlari cok guzelken ic tasarim ve malzeme kalitesi konusunda beni bayagi hayal kirikligina ugratti.

Neyse verilmis sadakamiz varmis.
Hocam, sağlam bir kaşıntın var ama hadi hayırlısı... :) :)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Lancer'ların burun kısmı hariç pek bir cezbedici tarafı yok açıkçası. Ayrıca çoğunun (1,6 cc motor ve 117 hp güç ile neyin peşindelerse) panjur kısmına sözde alengirli şeyler yapmasından dolayı Civic'çileri aratmayan bir kullanıcı kitlesinin olduğunu söyleyebiliriz. Bir köpekbalığı benzetmesi tutturmuş gitmekteler, abartılıyor da abartılıyor. Bir üst donanımlı 2,0 cc 300 hp Evo X kasalara benzetilmeye çalışmaları da gerçekten komik. Keşke panjuru ve tamponu boyayınca 180 beygir daha ekleyebilseydik araçlara... :p
Ha illa ki bu duruşta bir araç arıyorum derseniz de Alfa 159'ları değerlendirin derim. Arka ve yan kısımların çizimleri Lancer ile benzerlik gösterme, iç mekan da daha karakteristik. En azından duruşunun hakkını verecek performansa ve kendine özgü çizimlere sahip. ;)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Şimdi baktımda gerçekten rezalet bir iç görüntüsü var.

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Sırf arkadan eksozunun görüntüsü nedeniyle almam! Çok itici görünüyor bence

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Tam aman sakın diyecektim ki Allahtan direkten dönmüşsün @Lupara . Sakın korkutuyorsun böyle şeylerle. Zaten Japonların en kalitelisine biniyorken İç mekanı gurubet mitsuya geçilir mi, Alman desen 3 büyükler desen neyse de. :)
Ama mitsu sağlam arabadır. Ne hikmetse sene oldu 2018 hala o ön göğüste yumuşak en ufak malzeme kullanmıyorlar.

Senin kaşıntının çözümünü biliyorum ben. Biraz masraf çıkarıp 1-2 bin tl harcasan sende en ufak kaşıntı kalmaz. O kadar para harcadım bineyim bari moduna girersin. :D İç mekana eklenti yap multimedia al tak biraz kaşıntıyı alsın. :)

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tam aman sakın diyecektim ki Allahtan direkten dönmüşsün @Lupara . Sakın korkutuyorsun böyle şeylerle. Zaten Japonların en kalitelisine biniyorken İç mekanı gurubet mitsuya geçilir mi, Alman desen 3 büyükler desen neyse de. :)
Ama mitsu sağlam arabadır. Ne hikmetse sene oldu 2018 hala o ön göğüste yumuşak en ufak malzeme kullanmıyorlar.

Senin kaşıntının çözümünü biliyorum ben. Biraz masraf çıkarıp 1-2 bin tl harcasan sende en ufak kaşıntı kalmaz. O kadar para harcadım bineyim bari moduna girersin. :D İç mekana eklenti yap multimedia al tak biraz kaşıntıyı alsın. :)

Eski mazdalarda bulunan koltuk kumasindan bir koltuk kilifi, konsolun ustune ve kapilara kalite hissi veren bir doseme benim kaşintimi bitirecek ama imkansiz gibi birsey.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Mitsubishi Asx belirli bölümlerde yumuşak malzeme kullanıyordu, Eclipse Cross ise ön taraf tamamen yumuşak malzeme ve malzeme kalitesi iyi, diğer binekler zaten şimdilik Tr'ye gelmiyor.

Üst Alt