Milli Takım

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Lucescuyu da gönderecekler, bu maç ve sonraki maçlar biçilmiş kaftan. Defans ve kaleci evleri şenlik fakat daha iyisi pek mümkün değil.
İsveç kadrosu kötü ama hiç değilse düzen içinde oynamaya çalışıyorlar..
Lucescu için kovsalarda tazminatı alsam artık tadında maçlar oluyor..az kaldı..

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bu maç kazanıldı ama net bir şekilde bu lucescudan bir ....olmaz. Ne ligi seyretmiş, ne de bizim futbolcuları izlemiş. Aynı kafasındaki oyuncularla devam ediyor. O kadar kaleci varken Sinan kim ya? Oğuzhan, Cenk, Cengiz ve Hakan kendilerine bir sormalı biz ne ayağız, ne oynuyoruz diye. Kör, topal savaşı içindeler, attıkları paslar, yaptıkları koşular ve saha içi yerleşimleri felaket durumda. Bu şekilde Milli takımdan çok ümitli değilim. Bu galibiyet yanıltmasın.

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Takımı ateşleyecek tecrübeli en az 1-2 tane adam takımda yer almalı diye düşünüyorum. Tuncay'lı Hasan Şaş'lı istekli futbolcular görmek istiyor bu millet. Bu belki biraz zaman alacak ama şuan ki kadronun içine bu tarz 2 tane adam koysak takım iyi bir hal alır. Bence takımda gelecek var umarım yanılmam

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Türkiye - Bosna Hersek hazırlık karşılaşması bugün 20.30'da TRT1'de.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Ben neden milli maçları izlemiyorum ki ?
Seviye ve kalite düştüğü için olabilir hocam. Maç izlemeyi genel olarak sevmem ama milli maç olduğunda mutlaka izlerdim... Ne zaman, hak etmeyenler hak etmedikleri yerlere geldiler, ne zaman ocu bucu şucu işleri dönmeye başladı, ne zaman şimdinin teröristi o zamanın büyük golcüsü teknik direktörü gönderme gücüne erişti, o zaman bıraktım ben milli maç izlemeyi... :(

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Seviye ve kalite düştüğü için olabilir hocam. Maç izlemeyi genel olarak sevmem ama milli maç olduğunda mutlaka izlerdim... Ne zaman, hak etmeyenler hak etmedikleri yerlere geldiler, ne zaman ocu bucu şucu işleri dönmeye başladı, ne zaman şimdinin teröristi o zamanın büyük golcüsü teknik direktörü gönderme gücüne erişti, o zaman bıraktım ben milli maç izlemeyi... :(
Bu Ersun yanal da ne çekti be yahu, adam işinde çok iyi ama sürekli ayağı kaydırılıyor.
Hani deniyor ya kadroyu Aykut kurdu ekmeğini Ersun yedi, asıl Trabzon'da ersunun ekmeğini Şenol Güneş yedi..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Milli takım teknik direktörü diyor ki, "oyuncularımız kendi takımlarında ilk 11 oynamıyor."

*yabancı futbolcu sayısını 14 yapan federasyon başkanına mı diyor acaba? Bu duruma gelmesinin tek sebebi 14 yabancı kararıdır...

*Kendi takımında oynamayan oyuncuları millî takıma seçen kim?

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Milli takım teknik direktörü diyor ki, "oyuncularımız kendi takımlarında ilk 11 oynamıyor."

*yabancı futbolcu sayısını 14 yapan federasyon başkanına mı diyor acaba? Bu duruma gelmesinin tek sebebi 14 yabancı kararıdır...

*Kendi takımında oynamayan oyuncuları millî takıma seçen seçen kim?
Oynayanları çağır o zaman, bu lucescu milli takım hocası değil. Topal sakatlıktan çıktı hemen 11 e koydu, bulunmaz Hint kumaşı sanki, bir tane daha ön libero yok demek ki ...
Maçı izlemedim , ne yaptıklarını bilmiyorum, çok da önemli değil nasıl oynadıkları, düzen bozuk, galibiyetler sadece bozuk düzenin devam etmesini sağlar.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
A Milli Futbol Takımı, EURO 2020 elemelerinde H Grubu’nda yer aldı.

H Grubu:

Fransa
İzlanda
TÜRKİYE
Arnavutluk
Moldova
Andorra

Üst Alt