Milli Takım

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bugün ampute milli takımını izledim 5 dakika,bÖyle bir azim yok.A milli takımda o azmin beşte biri olsa dünya kupasına katılırız.arda efendi oyundan çıkıyor gülüyor,aslında az bile yapıyor. Yıldırım Demirörene de bir parmak atsın tam olur.
Evet az bile yapıyor... Bak kendi kulübü adam dövmeye kalktı diye üzerini çiziverdi. Bizde durum ne? Üstüne para veriyoruz. Bunu saymayız valla bi daha adamı iyice benzet lütfen der gibi... Hatta gibisi fazla.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fenerbahçeyi bitirelim derken Türk futbolunu bitirdiler.
Aziz Yıldırım
Ergenekon adı altında ülkeyi bitirmeye başladıkları gibi... Birileri bu ülke üzerinde çok güzel oynuyor.

Allah herkese, oyundan alınırkenki Arda rahatlığı versin. :(

Screenshot_2017-10-08-12-52-24.jpeg

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Bir yandan kahroluyorum bir yandan da sayın incirinaltı gibi düşünüyorum ,birde gidip kahrolmak vardı. Hakikatten yazıklar olsun. Başka şansım olsa inan tutmayacağım bu milli takımı bile. Bu engelli abi ve kardeşlerimizin başarısı ,evlat acısı gibi acıtmalı aslında o ruhsuz eşşeklerin canını ama nerde... Asıl sıkıntı aslında o eşşeklerde değil ,o eşşeklere o şanlı formayı verenlerde....

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bir yandan kahroluyorum bir yandan da sayın incirinaltı gibi düşünüyorum ,birde gidip kahrolmak vardı. Hakikatten yazıklar olsun. Başka şansım olsa inan tutmayacağım bu milli takımı bile. Bu engelli abi ve kardeşlerimizin başarısı ,evlat acısı gibi acıtmalı aslında o ruhsuz eşşeklerin canını ama nerde... Asıl sıkıntı aslında o eşşeklerde değil ,o eşşeklere o şanlı formayı verenlerde....
Bir Türk Atasözü;

"Eşeğe altın semer vurmuşlar, eşek aynı eşek"

Bizim genlerimiz farklı, ne yapsak biz eşek olarak kalırız, çalışmayı sevmiyoruz, üretmeyi bilmiyoruz, nerede iyi bir buluş var hemen karalama kampanyası vs. vs. Eleştiri had safhada, herkes her şeyi biliyor maşallah... Toplum içinde onaylamadığımız hareketi, yalnızken zevkle yapabiliyoruz, bizim her şeyimiz olması gerekenin tam tersi... Ve en acısı da; bu tam ters olan şey toplum tarafından düzgün kabul edilmekte. :(

Maalesef !!

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Bir Türk Atasözü;

"Eşeğe altın semer vurmuşlar, eşek aynı eşek"

Bizim genlerimiz farklı, ne yapsak biz eşek olarak kalırız, çalışmayı sevmiyoruz, üretmeyi bilmiyoruz, nerede iyi bir buluş var hemen karalama kampanyası vs. vs. Eleştiri had safhada, herkes her şeyi biliyor maşallah... Toplum içinde onaylamadığımız hareketi, yalnızken zevkle yapabiliyoruz, bizim her şeyimiz olması gerekenin tam tersi... Ve en acısı da; bu tam ters olan şey toplum tarafından düzgün kabul edilmekte. :(

Maalesef !!
Konuşmanıza o kadar çok ekleme yaparım ki konudan çok saparız ki kanayan yaralara parmak bastınız. Çözüm; evlatları doğru yetiştirmekte. Allah yardım etsin.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Federasyon ve milli takımlar sorumluları kökten değişinceye dek cacık olmaz milli takımdan.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
2017 yılı içinde İngiltere Milli Takımı, alt yaş gruplarında 3 büyük başarı elde etti... Bu başarıyı alt yapıya önem vererek, oyuncu yetiştirerek yakaladılar... Biz ise; sınırsız yabancı kararı ile geleceğimize dinamit koyduk...

Bir günde yabancı sınırını kaldıran iş bilmez yöneticiler, şimdi diyor ki; bu bir süreç 5-6 yıldan önce yabancı sınırlaması getirilemez... Düşüncesizlik, tembellik, kolaycılık, hazırcılık bizim genlerimizde var, haliyle başarılı olmak kaf dağının ardında gibi.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Yıllar boyunca formanın geleneklerden uzak oluşunu ve anlamsız tasarımını mı konuşalım, yoksa 300 TL olan fahiş fiyatını mı şaşırdık, siyasi tabanlı TFF den ve onun yöneticilerinden tiksindim artık, bunlardan kurtulamadıkça futbolumuzun ne kulüpler bazında ne de milli takım bazında bir adım ilerleyemeyeceği aşikar, boşa efor sarf ediyoruz.

Üst Alt