Milli Takım

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hırvatistan - Türkiye | Dünya Kupası Elemeleri Grup Maçı, 21:45'te TV8'de !

CrlHy9GW8AAy-hQ.jpg

Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Plus
Zaten dünyada milli takım kavramı kalmadı artık. Hep devşirme hep devşirme. Sapsarı almanların içinde afrikalı, fransa desen dünya karması keza hollanda aynı şekilde. Bizde de Türkçe bilmeyen Türk vatandaşlar oynuyor. Bu nasıl iş anlamadım...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bu konu üstünde çok konuşulur ve tartışılır, çağın gerekliliği ve başarı için mubah denedebilir, milli takım demek ismi üstünde 'milli' olmalı da denebilir

Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Plus
Bu konu üstünde çok konuşulur ve tartışılır, çağın gerekliliği ve başarı için mubah denedebilir, milli takım demek ismi üstünde 'milli' olmalı da denebilir
Valla ben kendi adıma böyle bir milli takımı kabul etmiyorum, maçı da izlemiyorum. Gel çay ısmarlayayım ;)

20160905_232000.jpg

Eray

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
Çok şeyler yazılıp çizilir elbette ancak ben dün akşam ki Milli Takımdan çok da ümitsiz değilim.Çok genç oyuncularımız var ve bunlar gösterdi ki ileride bu takım abilerine benzemezlerse çok daha dişli ve sert bir takım olacaklar.En önemlisi bu takım sahada ruh gibi gezmedi.Güçlerinin yettiği oranda oynadılar ama sonuna kadar mücadelelerinden taviz vermediler.Teknik kadro,taktik,oyuncu seçimleri,format v.s eleştirilebilir ama dün akşam ki kadro uzun zamandır hasret olduğumuz mücadeleyi saha içinde verdiler.

Umarım kısa sürede tecrübeli oyuncularımız da forma aşkını idrak edip takıma katılırlar ve ortaya hepimizin gurur duyacağı bir takım ortaya çıkar.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Eğri oturup doğru konuşalım hocam; o dönem Ersun hoca milli takımda kalabilseydi şimdi bizler çok daha farklı başarıları yaşamış olurduk... Hakan Şükür uğruna koskoca bir milletin çoğu ferdi Ersun hocaya çamur attı, karaladı, kampanya yaptı ve gitti. :(

Şimdi bakıyorum, o günün Hakan Şükür sevicilerine de içim acıyor...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Lucescu, TFF ile 2+1 yıllık sözleşme imzalayacak. Rumen teknik adam yıllık 2.5 milyon Euro garanti ücret alacak. (NTV Spor)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Başarılı olur veya olmaz ayrı konu ama 70 yaşındaki bir Rumen'in milli takımın başına getirilmesi bana göre ülke futbolu adına rezilliktir.

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Başarılı olur veya olmaz ayrı konu ama 70 yaşındaki bir Rumen'in milli takımın başına getirilmesi bana göre ülke futbolu adına rezilliktir.
Abdullah Avcı ismi çıkınca sevinmiştim ama o kadar genç teknik adam dururken Lucescu hiç yakışmadı. Kötü teknik adamdır demiyorum ama ülke futbolu adına çok acı bir karar.

Üst Alt