Mazda Xedos Parça Temini

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Ben de yağı zorla değiştirtmiştim. Üzerine wynns isimli otomatik vites katkısı eklemiştim. Bu katkıdan würth marka olan da var. Güvenilirdir.
@MX9 konu dışı olacak ama aracınızın; filtre, balata gibi sarf parçalar hariç mekanik ve elektronik parçalarını yetkili servis haricinde bulabiliyormusunuz?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayır. Genelde Almanya Ya da Belçika üzerinden orijinal geliyor. Almanya da xedos Shop var. Oradan çıkma parça da alabiliyorum.
Ebay üzerinden mi alıyorsunuz? Maliyeti nasıl oluyor. Atıyorum bir amortisör ne kadara geliyor?

Birde siz daha iyi araştırma yapmışsınızdır, Xedos 9 ların 626 ile ortak parçası varmı?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Aslında tüm modellerin parça kodlarını bulup arşivlesek harika olur ;)
Kütüphanede EPC uygulaması var Murat abi bilgisayarına indirip kuruyorsun bütün parça kodları bilgisayarında. Aslında çoğu şeyimiz var bizim ;)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Merhabalar,

Bildiğiniz gibi @incirinaltı Mustafa Hocamızın elinde hurdaya çıkarılmış bir araç mevcut. Ayrıca @HakanEMRE de çıkma Mazda parçaları üzerine çalışıyor bu aralar.
Bunun yanında konuyu açma sebebim Xedoscan'ı aldığım eski sahibinin biriktirmiş olduğu ve benim de bir süredir yedekleme yaptığım orijinal ve çıkma parçalar da vardır. İhtiyacı olan olursa şayet buradan ihtiyacınızı yazarsanız hem ikinci el olarak Mustafa Abi ve Hakan size yardımcı olur hem de ben ilgilenmeye çalışırım. Bunların hiç biri de olmazsa yurt dışından temin edeceğiniz kaynaklar konusunda ve de parça numaraları hakkında yardımcı olmaya çalışırız.

Kazasız günler. ;)

Eskiya

Sessiz
Araç Markası
Mazdaxedos
Araç Renk ve Tip
Sedan bordo
Xerox 98 model için parca arıyorum num 05071166231

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör