Mazda Xedos Efsanesi

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Bu arada benim guzuyu da Güngören’de bulmuştuk değil mi?
Var oralarda bir keramet... Sen bi dolaş arada sırada canın sıkıldıkça bak ben sana diyeyim...
:D

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
Bir Xedos kaybetmiştik İzmir’de yerini İstanbul’da doldurduk. ;)
Darısı senin de başına... :)

Canlar zerre aklimda yoktu.. birden kardesimle binmek için nasıl bir araba bize olur dedi
Düşündüm dedim mazda 3 yada 6 olursa bizden alırlar o olmaz ..

Tabi yaggg bu araba Xedos 9 olucak aynen öyle dogru bir karar dedim ve 3 gün sonra kendimi noterde buldum yaww arkadaş nasıl bir gaz vermişim kendime tabi ortalik duruldugunda baktidım icerde bir Xedos 9 duruyor dedim kaş la göz arası bu oluyor heralde hayırlı sı olsun severek aldım ..

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Canlar zerre aklimda yoktu.. birden kardesimle binmek için nasıl bir araba bize olur dedi

Tabi yaggg bu araba Xedos 9 olucak aynen öyle dogru bir karar dedim ve 3 gün sonra kendimi noterde buldum yaww arkadaş nasıl bir gaz vermişim kendime tabi ortalik duruldugunda baktidım icerde bir Xedos 9 duruyor dedim kaş la göz arası bu oluyor heralde hayırlı sı olsun severek aldım ..
Naaptin ustam ya , parça ve usta sıkıntısı var, keşke etrafına bı danissaydin, herkes bilir bunu :) :)
Hayırlı olsun ,yalniz forum ahalisi yeni konu ve resimler bekler..
Ustam böyle olmaz yeni başlık , resimler...

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan

Adem ustam sen bakma böyle diyenlere. Sor bakalım satar mı diye? Tüm tedarik sıkıntılarına rağmen o bir efsane hala arıyorum ben onu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben melahat'in 2 gün sanayide parça beklediğini görmedim. 2010 model Corolla aldim tam bir ay binemedim arabaya sanayide yattı.

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
Naaptin ustam ya , parça ve usta sıkıntısı var, keşke etrafına bı danissaydin, herkes bilir bunu :):)
Hayırlı olsun ,yalniz forum ahalisi yeni konu ve resimler bekler..
Ustam böyle olmaz yeni başlık , resimler...
Abim tsk ederim güzel bir konusu olucak tabi çalışmaları bir toparliyam trger bakimi olucak motorun genel kontrol ve genel ilgi resterasyonu hepsini toparliyam duyuru sunu yapicam ..

Yanliz C 200 konporösör 190 hp bir mercedes aracı olan amcam var Xedos un ilk tecrübesini alırken onun ile yaptık keske yapmasaydık benim amcam mutluydu mersdesinde simdi anahtari önüme atiyor bende bundan istiyorum diyor.

Bu arac tamm bir bagımlı anlatılmaz yasanir

Öyle hurdasini alipta bir sorunlu alipta kimse boş yapmasın o arabanin suçu degil
.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatda hamdinin ilanı atti bana bu nasıl diyor
Dedim onun dokunulmazligı var ..

Hamdi de sanki beni duymuş gibi o gün ilanı kaldırdı tesadüfün bu kadarı..

Son düzenleme:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Efsaneler 1 arada :utan:

56967

Üst Alt