Mazda Xedos Efsanesi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hocam tekrardan hayırlı olsun, besili guzuyu sahiplenmene senin kadar sevindim... Garaj içinde kalması güzel bence. :) Allah kaza bela nazar vermesin...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Hocam tekrardan hayırlı olsun, besili guzuyu sahiplenmene senin kadar sevindim... Garaj içinde kalması güzel bence. :) Allah kaza bela nazar vermesin...
Abi sen biri sahiplensin dedin, ben de senin sözün yerde kalmasın istedim :)
Abi çok sağol, hakkımızda hayırlısı bugün Cem beyi 2 kişi aradı biz yanındayken satıldı dedi.
Kısmet bizeymiş, inşallah hayırlıdır. Kupon araçlar konusunu gördüğümde sen aklıma geliyorsun abi :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Anlaşılan senin gözün artık M3 Power Sense'yi bile görmez :) Hayırlı olsun tekrardan Mustafa abi, inşallah bizde bir gün süreriz goca guzuyu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi sen biri sahiplensin dedin, ben de senin sözün yerde kalmasın istedim :)
Abi çok sağol, hakkımızda hayırlısı bugün Cem beyi 2 kişi aradı biz yanındayken satıldı dedi.
Kısmet bizeymiş, inşallah hayırlıdır. Kupon araçlar konusunu gördüğümde sen aklıma geliyorsun abi :)

Senin nasibinde varmış hocam, bana vesile olmak düştü... :) Ameller niyetlere göre olduğuna göre, senin niyetinde varmış hani... ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Çok sağol,İstediğin zaman, gel bu hafta sonu :)

Bu arada Bülent denildiği gibi şişko değil :)

Kim şişko dedi ki; tövbe müdürüm afedersin... :D Kemiği iri olabilir, içtiği su yarıyor olabilir ama kesinlikle şişko değil... :p :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
@hakan_emre far ve yağmur sensörü eklenebilir mi, anahtarlar
sustalıya çevirebilir mi, anahtarsız giriş ve çalıştırma yapılabilir mi (immobilezir var )...
Şimdilik aklıma gelen deli sorular..,

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
@hakan_emre far ve yağmur sensörü eklenebilir mi, anahtarlar
sustalıya çevirebilir mi, anahtarsız giriş ve çalıştırma yapılabilir mi (immobilezir var )...
Şimdilik aklıma gelen deli sorular..,

Far ve yağmur sensörü eklenir, anahtarsız girişde yapılır anahtarsız çalışmada (immo iptal olabilir) sustalı en basit iş

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
1. Vitesten 2. Vitese geçerken tam bir silkeleme denmese de geçiş hissediliyor. Şanzıman yağı ve filtresi ile alakalı mı yoksa mevzu daha mı derin acaba...

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
1. Vitesten 2. Vitese geçerken tam bir silkeleme denmese de geçiş hissediliyor. Şanzıman yağı ve filtresi ile alakalı mı yoksa mevzu daha mı derin acaba...
Şanzuman yağını kontrol etmek gerek. Ayrıca yağ soğukkken de yapabilir ama Isınınca geçer sendeki durum bu mu?

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Şanzuman yağını kontrol etmek gerek. Ayrıca yağ soğukkken de yapabilir ama Isınınca geçer sendeki durum bu mu?
Abi 1.vitesten 2 ye geçerken silkeleyerek geçiyor (bunu 2000 devir civarı yapıyor gaza yüklenmeyince). Ama gaza yüklenmişsem 3000 devir civarı vites değiştirdiği için silkelemiyor.
Bir de 4. Vitesteyken hold tuşuna basınca sarsıntılı bir şekilde 3 e düşüyor vites.

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Vites geçmeme gibi bir durum yoksa sadece sarsıntı varsa önce yağ ve filtrenin değişmesi gerekli. Hemen düzelme olmayacak zaman gerekecek.

Üst Alt