• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda Xedos 9 - Xedoscan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Xedoscan'ı biliyorsunuz. Beni de biliyorsunuz. Ekonomik nedenlerden dolayı guzudan ayrılma düşüncem ağır basmaya başladı bu sıralar. Aciliyeti olan bir konu yok şuan fakat Xedos veya bu segmentte araç arayanların da dikkate alması gereken bir guzu olduğunu düşünerekten ilana koyuyorum.

Guzunun forumumuzdaki konu sayfası burada:

Xedoscan yaklaşık 2,5 yıldır benimle ve ilk aldığım dönemlerde baştan sona aracı elden geçirdik. Özellikle motor ve ön düzen kısmında köklü bakımlar oldu.

Sonrasında kendi çabalarım doğrultusunda kabin içinde temizlikler / tamiratlar / makyajlar ve büyük oranda yurtdışı kaynaklı aksesuar tarzında yenilemeler yapmaya çalıştım.

Araca bakım yapılırken yanında olmayı istediğimden ve bu yüzden fırsat bulamadığımdan dolayı son bakımları açıkçası sarktı. Buna rağmen geçen haftalarda vizeden sorunsuz bir şekilde geçti. Eğer ki satışa kadar bakım yaptıramamış olursam şuan hazırda bulunan bakım malzemeleri alıcıya verilecek ve tüm masraflar tarafımca karşılanacaktır.

Fotoğraflarda detaylar görünmediği için artısını eksisini gösterdiğim kısa bir video çektim. Onu da buradan izleyebilirsiniz:

Sarı sitedeki de ilanı hemen aşağıda. Orada da detaylar mevcut.

İlan sayfasında olmayan güncel fotoğrafları da şuaraya ekliyorum. ;)

56422

56424

56425

56423

56428

56426

56431

56427

56429

Marka
Mazda
Model
Xedos 9
Model Yılı
1998
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Kilometre
274000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Şampanya
Fiyat
87.500 ₺
Motor Hacmi
2500
Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Alana satana hayırlı olsun inşallah canım kardeşim. :hhhhhh:

Yeni sahibi çok şanslı.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
bakmaya gittiğimiz gün aklıma geldi :agla:
Hayırlı satışlar olsun

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Hayırlı alışverişler diliyorum. Allah hayırlısını nasip etsin. Inşallah daha güzelleri nasip olur.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Satıştan “ilgi yoğunluğundan dolayı yaşanan izdihamda kimse yaralanmasın diye” vazgeçtim... :)

İşin şakası çok gönüllü de değildim bildiğiniz üzere... Bununla beraber pandemi, pahalılık, yasaklar, ramazan ayı, kapanma falan derken hiç kimse bir yere kımıldayamayacak... Biliyorum ki yanlışlıkla satılırsa ben de başka bir araç için bir yere kımıldayamayacağım. O yüzden böyle bir karar aldım... ;) Benzin fiyatlarını da sabitledi zaten reis... :) Haa bir de kardeş geldi! :p

:kkk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt