• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda Xedos 9 - Xedoscan

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Marka
Mazda
Model
Xedos 9
Model Yılı
1998
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Kilometre
274000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Şampanya
Fiyat
87.500 ₺
Motor Hacmi
2500
Xedoscan'ı biliyorsunuz. Beni de biliyorsunuz. Ekonomik nedenlerden dolayı guzudan ayrılma düşüncem ağır basmaya başladı bu sıralar. Aciliyeti olan bir konu yok şuan fakat Xedos veya bu segmentte araç arayanların da dikkate alması gereken bir guzu olduğunu düşünerekten ilana koyuyorum.

Guzunun forumumuzdaki konu sayfası burada:

Xedoscan yaklaşık 2,5 yıldır benimle ve ilk aldığım dönemlerde baştan sona aracı elden geçirdik. Özellikle motor ve ön düzen kısmında köklü bakımlar oldu.

Sonrasında kendi çabalarım doğrultusunda kabin içinde temizlikler / tamiratlar / makyajlar ve büyük oranda yurtdışı kaynaklı aksesuar tarzında yenilemeler yapmaya çalıştım.

Araca bakım yapılırken yanında olmayı istediğimden ve bu yüzden fırsat bulamadığımdan dolayı son bakımları açıkçası sarktı. Buna rağmen geçen haftalarda vizeden sorunsuz bir şekilde geçti. Eğer ki satışa kadar bakım yaptıramamış olursam şuan hazırda bulunan bakım malzemeleri alıcıya verilecek ve tüm masraflar tarafımca karşılanacaktır.

Fotoğraflarda detaylar görünmediği için artısını eksisini gösterdiğim kısa bir video çektim. Onu da buradan izleyebilirsiniz:

Sarı sitedeki de ilanı hemen aşağıda. Orada da detaylar mevcut.

İlan sayfasında olmayan güncel fotoğrafları da şuaraya ekliyorum. ;)

56422

56424

56425

56423

56428

56426

56431

56427

56429

Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
YouTubedan bir bildirim geldi (gelmese forumuda unuttuyduk işten güçten) baktım satış ilanı gibi :)
Foruma da satılık konusu düşmüş. Videoda güzel expertiz tadında olmuş. Seni bilen zaten expere falan götürmez aracı. Hayırlı satışlar olsun abi

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
bakmaya gittiğimiz gün aklıma geldi :agla:
Hayırlı satışlar olsun

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
Dacia Sandero Stepway
Araç Renk ve Tip
Platin Gri
Hayırlı alışverişler diliyorum. Allah hayırlısını nasip etsin. Inşallah daha güzelleri nasip olur.

Üst Alt