Mazda Xedos 9 Alınır mı?

ihsnz

Sessiz
Araç Markası
Opel Omega
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Arkadaşlar hepinize iyi forumlar 2000 model opel omega 2.5 otm arac sahibiyim ve aracımı satmak üzereyim daha önce 2010 subaru legacy ,2007 saab 9 5 tid ,2005 pejo 607 gibi araclarım oldu şimdi xedos9 merakı hasıl oldu ama aracı tanımıyorum xedos alınırmı alınırsa kaça alınmalı türkiyede yürütülebilirmi şuan bursada bi araç var bu arac alınırmı aracı tanıyan bilen varmı

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Resmî var mı aracın? Bursa’da sayılı gördüm. Bir tanesi yeşil aktif olarak kullanılan, bir tanesi lacivert uzun süreler yatmıştı. Bir tane daha lacivert vardı aktif kullanılıyordu. Dışardan gördüğümü yorumlayabilirim resmî paylaşırsanız
Arkadaşlar hepinize iyi forumlar 2000 model opel omega 2.5 otm arac sahibiyim ve aracımı satmak üzereyim daha önce 2010 subaru legacy ,2007 saab 9 5 tid ,2005 pejo 607 gibi araclarım oldu şimdi xedos9 merakı hasıl oldu ama aracı tanımıyorum xedos alınırmı alınırsa kaça alınmalı türkiyede yürütülebilirmi şuan bursada bi araç var bu arac alınırmı aracı tanıyan bilen varmı
Omega her zaman hayalim olmuştu. Yakıt tüketimi korkuttu hep beni. Bu gün arabayı satsam yine alma niyetine girerdim :)

ihsnz

Sessiz
Araç Markası
Opel Omega
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Evet gerçekten konfor açısından bu güne kadar kullandıklarımın içinde en konforlusu ama çok yakıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan 25500 den malum sitede ilanı var

Rengi mavi gibi laci de olablir

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Evet gerçekten konfor açısından bu güne kadar kullandıklarımın içinde en konforlusu ama çok yakıyor

Şuan 25500 den malum sitede ilanı var

Rengi mavi gibi laci de olablir
Bursa’da hiç rastlamadım plakalık da herter’in ismi var arayıp sorun. Ya çok fazla sık çıkarmıyor dışarı ya da yeni alındı araba.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bahsi geçen araçlara sahip olduysanız, Xedos hayli hayli alınır. :) Temiz, bakımlı ve kurcalanmamışsa tabi.

@MX9
@incirinaltı
@HakanEMRE
@Bayraktar

Müsait zamanlarında detayları verebilirler. Omega benim de bir dönem baktığım araçtı özellikle Sw olanlar çok hoş. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Benim düşüncem Xedos'u sahip olduğunuz araçlara göre yürütmesi daha zor olur. Çünkü TR'de sayıca sizin araçlarınızdan daha az, haliyle de yedek parçası ve tanıyan ustası yok denecek kadar da az.... Arıza oranı ve parça ihtiyacı daha önceki araçlarınıza göre daha az olacaktır ama parça ihtiyacı olunca sabırlı olursanız @MX9 Ahmet abi yurtdışı sitelerinden temin etmede yardımcı olur ayrıca @incirinaltı Mustafa abide yedek parça olarak komple bir araç var (motor ve iç aksamda bazı parçaları hariç) çıkma parça ihtiyacı olursa yardımcı olur :)

Söz konusu aracıda 2 sene önce ilanda görmüştüm hatta yakın bir zamanda forumda paylaşıldı sanırım. Araç temiz görünüyor tek sıkıntı cesaret :)

Hakkınızda hayırlısı olsun

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
kaporası alınmış diyor, kaporayı veren sizseniz hayırlısı olsun, aracın resimlerine baktım, sağ arka kapı ve çamurluk ve bagaj kısmına özellikle bagaj havuzuna dikkatle bakın, çizgileri pek tutmuyor gibi ama yüklenen resimlerle yorumlamak çok doğru olmaz. Kaputta da düşüklük var gibi, ayarsız mı ayok ayarlanamayacak kadr kötü gidince anlaşılır. Onun dışında deformasyonu az temiz bir araç gibi duruyor, bu fiyatların üstünde bir araç olduğu kesin ama sorun çıkartırsada verdiğiniz kadar daha ödersiniz. İnşallah dilediğiniz gibi çıkar da ağız tadıyla binmek nasip olur

ihsnz

Sessiz
Araç Markası
Opel Omega
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Sağ olun arkadaşlar birde adanada iki tane araç var biri arabam comda ilanda diğeri uzunca ilanda kaldıktan sonra kalktı sıfır motor yapılmış kumaş koltuklu

Yok ben daha aracimi satamadim

Evet inciralti nickli arkadasin başına gelenler beni korkutmadı değil önceki araclarımın içinde en sıkıntılı olan pejo 607 di ama yinede böyle büyük bir arıza ve masraf açmadı başıma

xedos 9 la yillar once yolcu olarak 3 saatlik bir yolculugum olmustu arac yuksek hizlarda bayagi bi rüzgar ve yol sesi alıyor gibi hatırlıyorum

Son düzenleme:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Xedos 9 alınır da sizin dediğiniz araç biraz kuşkulu. Bu araç benim izlediğim kadarıyla son 6 ay içerisinde 4 sefer ilana girdi. İlk ilanına rastladığımda sahibinin yurt dışına gideceğinden dolayı sattığı yazılıydı mesela? Her seferinde de fiyatları farklıydı. Gerçekten el değiştirdi mi tam olarak bilemiyorum.
Bu araç kozmetik anlamda çok temiz görünüyor. Motor ve yürüyen kısımları çok iyi incelenmeli. Eğer ki çok büyük sıkıntıları yok ise fiyatı gayet makul bana göre. Ha derseniz ki ben risk almayayım @MX9 Ahmet Abi 'nin ileriki günlerde Melahat'i satabilme olasılığı vardı. ;)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sağ olun arkadaşlar birde adanada iki tane araç var biri arabam comda ilanda diğeri uzunca ilanda kaldıktan sonra kalktı sıfır motor yapılmış kumaş koltuklu

Yok ben daha aracimi satamadim

Evet inciralti nickli arkadasin başına gelenler beni korkutmadı değil önceki araclarımın içinde en sıkıntılı olan pejo 607 di ama yinede böyle büyük bir arıza ve masraf açmadı başıma

xedos 9 la yillar once yolcu olarak 3 saatlik bir yolculugum olmustu arac yuksek hizlarda bayagi bi rüzgar ve yol sesi alıyor gibi hatırlıyorum
Adana'daki kumaş koltuklu geçen hafta satıldı... Rüzgar sesi japon araçlarının genel sorunu, aracın eski olmasından dolayı fitillerinin vs deformasyona uğramasıda etki eder....

ihsnz

Sessiz
Araç Markası
Opel Omega
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Araç o zaman çok eski değildi 2 yada 3 yaşında idi bana çok gürültülü gelmişti evet xedosun yürütmek çok zor görünüyor. O zaman saab 9 5 e yönelicem yine

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Araç o zaman çok eski değildi 2 yada 3 yaşında idi bana çok gürültülü gelmişti evet xedosun yürütmek çok zor görünüyor. O zaman saab 9 5 e yönelicem yine
Hiç kullanmadım ama sesli olacağına pek ihtimal vermiyorum. Gürültü dediğiniz 2500 V6 motorun tatlı hırıltılısı olabilir

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ben şahsen ne Omega alırım, Ne de Xedos.

Arkadaşımın 2004 model Omega'sı vardı. Tabiri caiz ise ocağına incir ağacı dikti. Ama araba da araba yahu. Gemi, gemi.

Tabi herşey bütçeye bakıyor. Bütçe meselesi. 3-5 kuruş vergi fazlalığı nedeniyle güzelim Mazda 6 lar nerdeyse Mazda 3 lerle aynı fiyatta. Kafayı üşütmemek elde değil :D

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sıkıntı cesaret bence. Kapora yollıcak olan bu konuyu görüp kaçtı

Sanırım bu aracı Can Eroğlu usta alacak oda ciddi ilgileniyor...
Ben de şu an bir değerlendiriyordum. Araçta bilinen sıkıntı var mı acaba? Çok defa ilanda gördüm bunu.

Üst Alt