Mazda Usta Tavsiyeleri

Kaganz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
Herkese selam. Öncelikle şunu tüm samimiyetimle belirteyim, kimsenin emeğine, ekmeğine mani olma derdim yok. Ancaaakkk, kimse parayı kolay kazanmıyor ve daha da önemlisi kimse enayi yerine konarak kandırılmak, kısacası öpülmek(!) istemez. Bu yüzden tecrübelerimi paylaşmayı borç bilirim.

Mersinde tavsiye edilen ustayı, tam tersi tavsiye etmediğimi belirtmek isterim. Kulaktan dolma bilgiler değil, doğrudan gördüğüm ve duyduğum şeylerden dolayı tavsiye etmiyorum bahsi geçen işyerini. Merak eden olursa özelden daha detaylı bilgi verebilirim kendileriyle ilgili.

Kısmet oldu 2. Mazda'ma biniyorum ve ustasını buldum diyebiliyorum şükür. Bilgisi, dürüstlüğü ve esnaflığına güvenirim ve tavsiye ederim.

İSMET USTA

Ekli dosyayı görüntüle 7498

Merhaba,

Bende Mersinde yasiyorum. Mazda 323 bg aldim ama dökülüyor araba en ucuza nasil adam edebiliriz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhaba,

Bende Mersinde yasiyorum. Mazda 323 bg aldim ama dökülüyor araba en ucuza nasil adam edebiliriz.
Gözünü korkutmak gibi olmasın ama Mazda nın kurcalanmış veya hor kullanılanlarını adam etmek maddi ve manevi külfetli olabiliyor... Her konuda yardımcı olmaya forum olarak hazırız. :)

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Merhaba,

Aracınız hayırlı olsun. İsmet ustama gidip danışabilirsiniz, fikir alabilirsiniz. Beni söylerseniz yardımcı olur, söylemezseniz de esnafından ödün vermez :) makul şekilde meselelere yaklaşır ve çözülecek birşeyse çözer veya siziyönlendirir. Ben senelerdir güvenirim ve yönlendirdiğim hiçbir arkadaşımdan olumsuz bir yorum almadım. elimden gelen başka bir konu varsa seve seve üstadım.

Murat26

Sessiz
Araç Markası
Mazda
şu kadar servis var bir eskişehir li olarak utanç verici bir durum..
ne yetkili servis var nede tavsiye edilen bir özel servis

Japon Center

Ali usta ( japon Ali ) ve Oğlu Halil

Telefon : 0 (222) 227 27 24
Gsm :0 (533) 487 66 13

Adres : Emek Mahallesi
Sanayi Çarşısı
Teknik Sokak No: 17 (Dorlion Arkası)

Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Japon Center

Ali usta ( japon Ali ) ve Oğlu Halil

Telefon : 0 (222) 227 27 24
Gsm :0 (533) 487 66 13

Adres : Emek Mahallesi
Sanayi Çarşısı
Teknik Sokak No: 17 (Dorlion Arkası)

Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Tavsiye için teşekkürler, ilk sayfaya eklenmiştir. :harika:

Kaganz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
Aracınız hayırlı olsun. İsmet ustama gidip danışabilirsiniz, fikir alabilirsiniz. Beni söylerseniz yardımcı olur, söylemezseniz de esnafından ödün vermez :) makul şekilde meselelere yaklaşır ve çözülecek birşeyse çözer veya siziyönlendirir. Ben senelerdir güvenirim ve yönlendirdiğim hiçbir arkadaşımdan olumsuz bir yorum almadım. elimden gelen başka bir konu varsa seve seve üstadım.

Sevgili Süleyman merhaba,

Desteğin için tesekkür ederim. Mersindeysen ve arabadan anliyorsan sana bir göstermek, tavsiyeni almak isterim.

İsmet ustaya da hani Süleyman demem gerekiyor

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sevgili Süleyman merhaba,

Desteğin için tesekkür ederim. Mersindeysen ve arabadan anliyorsan sana bir göstermek, tavsiyeni almak isterim.

İsmet ustaya da hani Süleyman demem gerekiyor
Merhabalar. Mersindeyim, fırsat bulabilirsek elimden geleni yaparım tabi, fakat benim pek anlayacağım birşey olacağını zannetmiyorum ustad. Süleyman hoca dersen bilir beni. Yanına bir gidip danışıver istersen

Kaganz

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Hb
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar. Mersindeyim, fırsat bulabilirsek elimden geleni yaparım tabi, fakat benim pek anlayacağım birşey olacağını zannetmiyorum ustad. Süleyman hoca dersen bilir beni. Yanına bir gidip danışıver istersen

Telefon numaranizi alayim bari gitmeden bir arayayim sizi cumartesileri kaca kadar calisiyor?

Role sorununu çözdük arka silecekteymis

Narkoz

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Saygıdeğer mazda severler Tokat ilinde veya yakin illerde mazda'dan anlayan usta tanidigi olan varmıdır? ben henüz bulamadim herkesede gitmek,kaş yaparken göz çikartmamak icin mazdayi bilen ustaya ihtiyacim var.bilen varsa bilgi paylasiminda bulunursa makbule gececek.saygi ve sevgiler degerli arkadaşlar

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Saygıdeğer mazda severler Tokat ilinde veya yakin illerde mazda'dan anlayan usta tanidigi olan varmıdır? ben henüz bulamadim herkesede gitmek,kaş yaparken göz çikartmamak icin mazdayi bilen ustaya ihtiyacim var.bilen varsa bilgi paylasiminda bulunursa makbule gececek.saygi ve sevgiler degerli arkadaşlar
Mesajınızın taşındığı bölümü inceleyebilirsiniz.

Cansu B.

Sessiz
Araç Markası
2007 - Mazda 3
Tavsiyelerinizden yola çıkarak periyodik bakım için randevu aldım yarın için, Adem Usta'ya gidiyorum Darıca'dan.
Ben de yorumumu paylaşacağım gün sonu.

Ayrıca Antalya'da olanlar için Ömer Usta; İzmir'de olanlar için Dündar Usta tavsiyemdir. İkisinden de oldukça memnundum oralarda yaşarken.

Cansu B.

Sessiz
Araç Markası
2007 - Mazda 3
Tavsiyelerinizden yola çıkarak periyodik bakım için randevu aldım yarın için, Adem Usta'ya gidiyorum Darıca'dan.
Ben de yorumumu paylaşacağım gün sonu.

Ayrıca Antalya'da olanlar için Ömer Usta; İzmir'de olanlar için Dündar Usta tavsiyemdir. İkisinden de oldukça memnundum oralarda yaşarken.

Selamlar Mazda Garaj ailesi.

İş hayatımla ilgili bazı yoğunluklardan dolayı bir türlü fırsat bulup değerlendirmemi yazamadım foruma. Aracımın bakımını yazdığım gibi Güngören Ekinci Oto'da Adem Usta'ya yaptırdım. Adem Usta ve 2 kardeşi birlikte çalışıyorlar. Bakım, pasta, cila, boya, far temizliği... Aracınız için gereken pek çok genel bakım işlemini burada gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Hem Adem Usta hem de kardeşleri (isimleri unuttum kusura bakmayın) oldukça ilgili. Gayet memnun ayrıldım gün sonu. Tüm ekiplerinin eline sağlık.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı olsun bakımınız, Adem Ustamın da eline sağlık, güle güle kullanın.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Selamlar Mazda Garaj ailesi.

İş hayatımla ilgili bazı yoğunluklardan dolayı bir türlü fırsat bulup değerlendirmemi yazamadım foruma. Aracımın bakımını yazdığım gibi Güngören Ekinci Oto'da Adem Usta'ya yaptırdım. Adem Usta ve 2 kardeşi birlikte çalışıyorlar. Bakım, pasta, cila, boya, far temizliği... Aracınız için gereken pek çok genel bakım işlemini burada gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Hem Adem Usta hem de kardeşleri (isimleri unuttum kusura bakmayın) oldukça ilgili. Gayet memnun ayrıldım gün sonu. Tüm ekiplerinin eline sağlık.
İstanbul ve yakın çevresi için Adem Usta varsa gerisi ikinci plandır, güzel günlerde kullanmak nasip olsun, bilgilendirme için ayrıca teşekkürler... :)

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
belki yolunuz düşmez ama düşerse Söke de mustafa usta var, babası Neşat ustadan kalma dükkan. herkes babasını tanıyor efsane bir adam Sökede Mazdanın yetkili satıcı ve servisliğini yapmış,neşat ustaya koca usta diyorlar,yaşlanmış. şimdi oğlu mustafa var. aracımda fren merkezini değiştirmem gerekiyordu, parçayı aldım, aydına etem ustaya gitmeyi planlıyordum.uzatmayayım tavsiyeyle gittim. mustafa usta gerçekten yıllardır rastlamadığım bir hassasiyetle aracı inceledi, 3 kez test sürüşü yaptı, araçtaki tüm seslere çözüm buldu, kalfaları da yetenekli, anlatamadığım bir sürü ince ,özenli ustalık gördüm dükkanda. dükkan duvarları eski mazda fotolarıyla dolu, xedos 9 posterine hasta oldum:). ustanın kafa biraz dağınık ama işinin ehli, gönderirken "aracın değerini bil 626 lar çok özel araçlar" dedi. özetle işiniz düşerse Sökede sanayii sitesinde neşat ustanın oğlu mustafa ustayı şiddetle tavsiye ederim.

MayLife

Sessiz
Araç Markası
Hyundai20 - Mazda Rx8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Siyah Coupe
Herkese merhaba
Rem oto ile ilişkisi olan arkadaşlar,Mazda rx8 e bakıyorlar mı?
Yada rx8 i götürebileceğim sağlam usta var mı?
6 aydır araç yatıyor malum kış.Bakım yapılacak,ateşleme sistemi yenilenecek.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Üst Alt