Mazda Tweaks Yükleme Hakkında Bilgi Alış Verişi

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arkadaşlar hepinize merhaba. İnternette dolaşırken Mazda AIO Tweaks adlı bir siteye rastladım. Bu uygulama ile skyactiv aracımıza extra bazı özellikler yüklenebiliyor. Bu uygulamayı kullanan var mı? Aracımıza bir zararı olur mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Konuya yabancı olmakla birlikte, linkte bulunan uyarıyı buraya da koyalım... :) Fakat, sayfada çok fazla güzel ve ilginç şeylerler de yok değil... :)

ÖNEMLİ: Tüm değişiklikler kendi sorumluluğunuzda gerçekleşir!

Tweaks'i Çalıştıranların; bilgi-eğlence sistemine zarar verebileceğini lütfen unutmayın!
Kullanımdan kaynaklanabilecek zararlardan uygulamayı yapanın, sorumlu olduğunu bir kez daha hatırlatırız...

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Konuya yabancı olmakla birlikte, linkte bulunan uyarıyı buraya da koyalım... :) Fakat, sayfada çok fazla güzel ve ilginç şeylerler de yok değil... :)

ÖNEMLİ: Tüm değişiklikler kendi sorumluluğunuzda gerçekleşir!

Tweaks'i Çalıştıranların; bilgi-eğlence sistemine zarar verebileceğini lütfen unutmayın!
Kullanımdan kaynaklanabilecek zararlardan uygulamayı yapanın, sorumlu olduğunu bir kez daha hatırlatırız...
Evet abi o yazıyı ben de gördüm. O yüzden açıkçası biraz tedirgin olmadım değil.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Arkadaşlar hepinize merhaba. İnternette dolaşırken Mazda AIO Tweaks adlı bir siteye rastladım. Bu uygulama ile skyactiv aracımıza extra bazı özellikler yüklenebiliyor. Bu uygulamayı kullanan var mı? Aracımıza bir zararı olur mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Hocam sen(siz) nerdesiniz!?
Daha arabayi almadan yapilacaklari tek tek not etmistim ben.
O zamanlar bu tek uygulamayla yapilan AIO tweaks yoktu, tek tek yapardik, aaaah ah ne gunlerdi
Buyrun ben yardimci olayim, ne lazim size? Navigasyon dahil video oynatma haric hepsini yaptim, video oynatma cocuk olmadigi ve surucuyken de izleyemeyecegim icin ilgimi cekmedi, ugrasmadim.
Bugune kadar hic mevzusu gecmemis mi ya bu işlerin, cok ilginc...

At kostururum ben bu konuda kanimca
Arabayi satacagimda da ekstrali yazicam

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
O zamanlar bu tek uygulamayla yapilan AIO tweaks yoktu, tek tek yapardik, aaaah ah ne gunlerdi
Buyrun ben yardimci olayim, ne lazim size? Navigasyon dahil video oynatma haric hepsini yaptim, video oynatma cocuk olmadigi ve surucuyken de izleyemeyecegim icin ilgimi cekmedi, ugrasmadim.

Elini tutan mı var? Koştur koşturabildiğin kadar... :D

@avahmet Denizli Çal'da ikamet ediyor.

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Elini tutan mı var? Koştur koşturabildiğin kadar... :D

@avahmet Denizli Çal'da ikamet ediyor.
Tanismistik Veli abi Gören'de serviste, son Mugla kahvaltisinda da vardi. Hatta servisteyken araca uyguladigi birkac seyden tanimistim forumda oldugunu

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tanismistik Veli abi Gören'de serviste, son Mugla kahvaltisinda da vardi. Hatta servisteyken araca uyguladigi birkac seyden tanimistim forumda oldugunu

Bunları senin hatırlamadığını düşünerek yazmamıştım... :D Oysa; benim jeton biraz geç düşmüş... :p "Nerdesiniz" derken, görüşemiyoruz anlamında bir sitem hitabı olmuş da benim jeton bunu anlamama müsaade etmemiş galiba sanırsam... :D

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Bunları senin hatırlamadığını düşünerek yazmamıştım... :D Oysa; benim jeton biraz geç düşmüş... "Nerdesiniz" derken, görüşemiyoruz anlamında bir sitem hitabı olmuş da benim jeton bunu anlamama müsaade etmemiş galiba sanırsam... :D

Bugune kadar niye girmemisiz bu mevzuya demek istemistim
En guzeli arayip konusmak di mi, boyle mesajla olmuyo

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Arabayi satacagimda da ekstrali yazicam
Kardesim benim de ilk jeton düşmedi. Dedim beni cikaramadi heralde:)
Foruma baktım bununla ilgili hic konu açılmamış dedim ben ilk adımı atayım:)müsait zamanda arayayım seni

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bugune kadar niye girmemisiz bu mevzuya demek istemistim
En guzeli arayip konusmak di mi, boyle mesajla olmuyo

:koptum::koptum:

:harika::harika:
Foruma baktım bununla ilgili hic konu açılmamış dedim ben ilk adımı atayım:)müsait zamanda arayayım seni

Yalnız değilmişim çok şükür... :D :D

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Yapalim yapalim

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Çok elzem olan şeylerden parça parça bahsettik aslında ama riski yüksek olduğu için kimse elini taşın altına koymak istemedi. İlk çıktığından beri biliyoruz o tweak'leri :utan: Hatta ilk çıktığında yapmak bu kadar basit değildi. Android auto, arka plan resmini değiştirme, tarih ve saat değişikliği, dokunmatik ekranı tüm hızlarda aktifleşrirme özelliklerini kullanıyorum. Daha önce speedometer, videoplayer da yüklemiştim ama onlar sistem kaynaklarını tüketiyor ve gereksiz diye kaldırdım. İşlemleri yaparken yapılan hata tüm sistemi kullanılamaz hale getirebilir, o yüzden kimse tavsiye olarak yazamıyor buraya ;)

Blackcyerli

Sessiz
Araç Markası
2016 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Merhaba, ben bu mazda aio sitesindeki programi indirdim, uygulamalari seçtim, ilk defa yukleme yapacagim, yükleme yapmadan aracimdaki suan orjinal olan yazilimin yedegini nasil alirim?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Merhaba, ben bu mazda aio sitesindeki programi indirdim, uygulamalari seçtim, ilk defa yukleme yapacagim, yükleme yapmadan aracimdaki suan orjinal olan yazilimin yedegini nasil alirim?
Program nasıl bişey bilmiyorum ama mantık yürüterek yorum yapacağım ;
Programı çalıştırdığınızda "save" gibi bir seçenek, ikon varsa o anki ayarların dosyasını seçtiğiniz yere kaydeder.
Değişiklik yaptınız ve olumsuz bir durum oluştu. Save seçeneği varsa "load" seçeneğide vardır. Ordan daha önceki dosyayı seçip yazdırırsınız önceki haline döner diye düşünüyorum.

Üst Alt