Mazda Parça Sorunu Hakkında

Araç Markası
92 Mazda 323 SOCH 1.6
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hatchback
Keçelerim patlamış degistirtecegim. Bunlar uyumlu mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_20230409-180150_Chrome.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Cem Baydar

Katılımcı
Arkadaşlar merhaba,
Mazda 626 GF (1997-2002) aracım için torpido kapak kilidi ve mandalı lazım. Nereden bulabilirim, fikri olan var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaşlar merhaba,
Mazda 626 GF (1997-2002) aracım için torpido kapak kilidi ve mandalı lazım. Nereden bulabilirim, fikri olan var mı?
Ankara Osmanlı Mazda çıkmacı var oradan ve servisten araştırabilirsiniz, bir ihtimal de yabancı sitelerden bulunabilir.

Ebay
Amazon
AliExpress

Birde sosyal medyada sıkça gördüğüm Aydın Şengül var sorabilirsiniz.

05077093728

Birde bunu buldum.

Cem Baydar

Katılımcı
Ankara Osmanlı Mazda çıkmacı var oradan ve servisten araştırabilirsiniz, bir ihtimal de yabancı sitelerden bulunabilir.

Ebay
Amazon
AliExpress

Birde sosyal medyada sıkça gördüğüm Aydın Şengül var sorabilirsiniz.

05077093728

Birde bunu buldum.
İlginiz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

olmezozan

Sessiz
Araç Markası
323 Practica
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Coupe
@kadir GE kasa kalorifer ızgarası da bulabilir misiniz? Parça kodu : GA5R 64 730D29

corsaedt

Sessiz
Arkadaşlar mazda Türkiye'den ayrılınca 2015 ve üzeri araçlar için parça tedariği için bie önlem aldı mı? Mazda cx-5 için özellikle konuşuyorum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaşlar mazda Türkiye'den ayrılınca 2015 ve üzeri araçlar için parça tedariği için bie önlem aldı mı? Mazda cx-5 için özellikle konuşuyorum
Daha önceki modellerin bile bir çok parçası tedarik ediliyor, bu konuda endişe etmeyin.

corsaedt

Sessiz
Japon parçacılardan da olur, servisten de... Orijinal parça serviste olur ama.
Japon parçacılardan da olur, servisten de... Orijinal parça serviste olur ama.
Peki bilmediğimden soruyorum orijinal alacaksam mazda ülkeden ayrılmış olsa da parça tedariği nasıl sağlaycağız halen açık servis var mı? Ya da mazda biz ülkenizden ayrıldık ama merak etmeyin 10 sene parça tedariği sağlayacağız diye bir güvence verdi mi?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Peki bilmediğimden soruyorum orijinal alacaksam mazda ülkeden ayrılmış olsa da parça tedariği nasıl sağlaycağız halen açık servis var mı? Ya da mazda biz ülkenizden ayrıldık ama merak etmeyin 10 sene parça tedariği sağlayacağız diye bir güvence verdi mi?
Mazda sadece sıfır km araç satışını durdurduğunu açıkladı, servisler hizmet vermeye devam ediyor. Şase numaranızla ya da direkt servise uğrayarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Zaten yasa gereği de belirli bir yıl parça tedariği yapmak zorunda. Kaldı ki Mazda yasal yükümlülüğü olmayan modellerin bile parçasını hâlâ tedarik eden ender markalardan.

Üst Alt