Mazda Logolu Amblem

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Araca ne yapacaksan kendin yapcan aslında yoksa adam gibi bir usta veya iş yaptıracaksan başında duracan her daim...

2 gün önce öğle arası aracı yıkamaya bıraktım 1 saat sonra alcam dedim, bagajı güzelece makineyle falan çekin diye tembihledim. Aracı yıkayıp çekmişler bi kenera parasını ödedim araca gittim bagaja bi bakayım dedim, herif bagajı hiç açmamış bile yada açtı baktı temiz duruyor dokunmadı küçük pislikler vardı
İç tarafıda sallamasyon temizlemiş. Bidaha gittiğimde parasını kescem
Ben zaten ne zaman gitsem muhakkak birşeyi kırıyorlar

baris kokuz

Sessiz
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Şöyle birşey buldum nette gezinirken, sanırım Mercedes amblemi gibi ön kaputa konular birşey. ama bundan daha önce ne gördüm ne de takan birini gördüm. güzel olur mu? fiyatı da nerdeyse bedava.

Merhaba
konuyu yillar sonra tekrar actim sanirim ;) :) paylastiginiz parcadan getirtip aracım uygulamasını yaptım. Bu uygulamayı aracı eşim kullanırken öndeki arabaya çok daha fazla yaklaşmasın mesafesini korusun diye yapmıştım. Fakat genel anlamda aracın görüntüsünü çok fazla beğenen olmadı ve malum çocuklar bu parcayi sürekli çıkarmaya çalıştılar. Bu durumda aracım zarar göreceği için parçayı yerinden söktüm ve bunun yerine ön tampona sürekli açık kalacak kamera taktım.

55334
55336
55333

55337

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş
Merhaba
konuyu yillar sonra tekrar actim sanirim ;):) paylastiginiz parcadan getirtip aracım uygulamasını yaptım. Bu uygulamayı aracı eşim kullanırken öndeki arabaya çok daha fazla yaklaşmasın mesafesini korusun diye yapmıştım. Fakat genel anlamda aracın görüntüsünü çok fazla beğenen olmadı ve malum çocuklar bu parcayi sürekli çıkarmaya çalıştılar. Bu durumda aracım zarar göreceği için parçayı yerinden söktüm ve bunun yerine ön tampona sürekli açık kalacak kamera taktım.

Ekli dosyayı görüntüle 55334Ekli dosyayı görüntüle 55336Ekli dosyayı görüntüle 55333
Ekli dosyayı görüntüle 55337
Bende uçak takmıştım bir zamanlar

Ekli dosyalar

• IMG_20200601_090743.jpg
    IMG_20200601_090743.jpg
    481.8 KB · Görüntüleme: 14

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Merhaba
konuyu yillar sonra tekrar actim sanirim ;):) paylastiginiz parcadan getirtip aracım uygulamasını yaptım. Bu uygulamayı aracı eşim kullanırken öndeki arabaya çok daha fazla yaklaşmasın mesafesini korusun diye yapmıştım. Fakat genel anlamda aracın görüntüsünü çok fazla beğenen olmadı ve malum çocuklar bu parcayi sürekli çıkarmaya çalıştılar. Bu durumda aracım zarar göreceği için parçayı yerinden söktüm ve bunun yerine ön tampona sürekli açık kalacak kamera taktım.

Ekli dosyayı görüntüle 55334Ekli dosyayı görüntüle 55336Ekli dosyayı görüntüle 55333
Ekli dosyayı görüntüle 55337
Yerinde bir karar olmuş :D

Kamera olayı iyi olmuştur, güle güle kullanın.

Üst Alt