Mazda İzmir Yetkili Servisi

badilcan

Katılımcı
Arkadaşlar sanırım İzmir yetkili servisi ile Mazda Türkiye yollarını ayırıyor .
Sebebin ne olduğunu bilmiyorum 2 hafta önce aracımı küçük bir hasar için yetkili servise götürdüm . Yoğunluktan dolayı 1 ay içinde kabul edemiyeceklerini ifade ettiler.
Bende epey şaşırmıştım, detay veremiyeceğim bir kaç farklı duyumdan sonra yetkili servisin kapanacağı yada yetkili servis olmayacağı bilgisine ulaştım.
Mazda Türkiye farklı bir kurumla İzmir için görüşme halinde olabilir .

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Haber doğru bende İzmir cihangir ustadan duydum umarım daha aktif kişiler satın alır kapanmaz.bir alışverişim olmadı parça anlamında ama yinede aklımda garantör bir yer gibi duruyordu. Birde ilk arabamı yeni oto servis içinden aldım hatırası var tabi.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Mazda Yeni'den bahsediyorsanız aslında isabetli bir karar olur. Varlıkları yoklukları arasındaki fark çok da değildi. Umarım yerine geçecek servis daha duyarlı ve olaya hakim çalışanlardan oluşur.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Mazda Yeni'den bahsediyorsanız aslında isabetli bir karar olur. Varlıkları yoklukları arasındaki fark çok da değildi. Umarım yerine geçecek servis daha duyarlı ve olaya hakim çalışanlardan oluşur.
Bende m6 varken mail atıp fiyat rica etmiştim, hala dönüş yapacaklar :D
Ben de Mart 2014 tarihinde isim ve telefon numarası bırakmıştım, henüz dönüş yapan olmadı, hafızam beni yamultmuyorsa Tarık bey'di... Yoğun çalışıyorlar sanırım :p

Genel anlamda; yüklenmiş olduğu misyonu İzmir potansiyeli olan ilde değilde Burdur'da yapıyor gibiydiler... Umarım, Mazda satış ve servis işini hakkıyla yapacak birilerine nasip olur... :(

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Hayırlısı olsun. İzmir'deki Mazda sahipleri için umarım daha iyi hizmet veren birileri üstlenir bu işi.

Üst Alt