Mazda Garaj PUBG Kulübü

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Son dönemde özellikle bilgisayar dünyasının yanında mobil telefon oyun dünyasında da alıp başını giden PUBG oyununu oynayan arkadaşlar mutlaka bizim forumdan da vardır.

Eğer forumdan oynayan arkadaşlar varsa garaj vasıtasıyla takım arkadaşı olarak mücadele edebiliriz.

Benim kullanıcı adım SurvivoTR eklemek isteyen arkadaşlar ekleyebilir.

43249

Son düzenleme:

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bende oynuyorum.Henüz acemiyim.Sanırım PC den oynayanlar daha avantajlı oluyor.
Lakin yaş için bölümler de yapılsa imiş daha güzel olurmuş.Çoluk çocuklar katlediyor oyunu.
Daha önemli konu ise bacak kadar bebelerin bilmediği küfür olmaması, derinden üzdü bu beni.Nesil hiçte iyiye gitmiyor. Alabildiğine şımarıklık,ukalalık,saygısızlık... Bilumum kötü özellikler mevcut.Yazık....Eğitimcilere çok iş düşüyor...
Bu arada nikim BiggerTrapper :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Maalesef durum böyle, bende aynı konularda sıkıntı yaşadığım için kendi arkadaşlarımla takım kurup sohbet eşliğinde vakit geçiriyorum.

Telefondan oynayanlar kendi arasında eşleşiyor PC ile eşleşmiyor. Sadece emülatör ile oynayanlarla eşleşme durumu olabiliyor.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Bende oynuyorum.Henüz acemiyim.Sanırım PC den oynayanlar daha avantajlı oluyor.
Lakin yaş için bölümler de yapılsa imiş daha güzel olurmuş.Çoluk çocuklar katlediyor oyunu.
Daha önemli konu ise bacak kadar bebelerin bilmediği küfür olmaması, derinden üzdü bu beni.Nesil hiçte iyiye gitmiyor. Alabildiğine şımarıklık,ukalalık,saygısızlık... Bilumum kötü özellikler mevcut.Yazık....Eğitimcilere çok iş düşüyor...
Bu arada nikim BiggerTrapper :)
Geçen hafta "Çocuğunuzun tırnağını kesin, arkadaşlarının arasında mahcup oluyor" dediğim veli bana "Öğretmeni değil misin otur sen kes!" dedi. Vaziyet böyle malesef. Durum tahmininizden çok çok çok kötü.

UmitSerbest

Katılımcı
Araç Markası
97 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Son dönemde çokça ismini duyduğum bir zımbırtı fakat, foruma sirayet edebileceğini hiç düşünmemiştim... :p Bu oyun sayesinde, oynayan neslin, gözleri bozuk ve boyun fıtığı olma ihtimali fazlasıyla yüksek... :(
Veli abi niye öyle diyorsun ya.. Oyun için aparat bile aldım en güzelinden. Can sıkıntısına çok güzel geliyor :komik:

ibrasoft

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda3 Dizel İmp
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Telefona yeterince bağımlı olduğumuz için, bir de oyunlarla hepten telefon müptelası olmayayım diye telefona kelime oyunu, bulmaca tarzı oyunlar dışında oyun yüklemiyorum. Bizim ufaklık 15 aylık oldu. Onu da alıştırmama ve örnek olma adına evde olabildiğince telefonu telefon etmek dışında kullanmamaya çalışıyorum. 8 aydır televizyon dahi açmıyorum eve gelince. (Zaten izlenemeye değer ne var o da ayrı konu ya..) Oturup kızımla oynuyorum. Umarım telefon, tablet, televizyon bağımlısı olmadan yetiştirebilirim.

Ama eski counter tayfasındanım :koptum:
Arada iş yerinde canım sıkılınca boşluklarda stres atıyorum. Emülatörle şunu yükle diye diye yüklettiler iş yerindeki genç tayfa. :komik: @yakup yeni sayılırım. Eklersen denk gelince 2 li takım modunda takılırız. Nickim: Psychopaths

UmitSerbest

Katılımcı
Araç Markası
97 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Haklı çıkmaktan bıktım bu ülkede... Umarım 10 yıl sonra niye öyle dediğimin haklılığı çıkmaz ortaya... ;)
Telefon müptelası değilim abi.şarjım 18 saat civarı gidiyor. arkadaşlarla Haftada bir kaç kere giriyoruz(Çin’den 3liraya aldım parçayı) yanlış anlaşılmasını istemem.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Tespitimi genele yaptım canım kardeşim... ;) Ve genel olarak toplum sağlığı, akıllı telefonlar ve kullanım sıklığı sebebiyle tehlikede.
Ne zaman olur bilmem ama zarurî ihtiyaçların karşılanması haricinde ne varsa silip atmayı düşünüyorum.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Geçen hafta "Çocuğunuzun tırnağını kesin, arkadaşlarının arasında mahcup oluyor" dediğim veli bana "Öğretmeni değil misin otur sen kes!" dedi. Vaziyet böyle malesef. Durum tahmininizden çok çok çok kötü.
Duruma bak...
Eğitimci değilim ama bir veli olarak gözlemleyebildiğim kadarıyla;
1-Sınıf kalması geri getirilmeli,
2-Kalmada ısrar edenler o okulda devam şansını yitirmeli.
3-Şansını yitiripte okumak isteyenler için ayrı yatılı okullar kurulmalı
4-Veliler okula, okul idaresi tarafından çağrılmadıkça girememeli.
Bu dört madde ile bile okullar daha yaşanılır olur gibime geliyor.

Üst Alt