Mazda Garaj & ODTÜ İş Birliği İle Çekiliş Ödüllü Anket Çalışması

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Tebrikler @RGM yeni araç hediyesi gibi oldu, güle güle kullan.

Reactions: RGM

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Çok teşekkür ederim saolun. İlk defa çekiliş kazanıyorum güzel duyguymuş. Muhtemelen bir daha da kazanamam :D

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Yav bi yanlışlık olmasın tekrar bakın lütfeeeeen.
@RGM hocam tebrikler
Kuşum ben de enaz senin kadr şaşkın ve en az binali yıldırım kadar şoktayım. Böyle birşey nasıl olur akıl sır erdiremedim. Doluya koyuyorum olmuyor boşa koyuyorum dolmuyor. İşin içinden çıkamadım. Ben hala bunun montaj olduğunu düşünüyorum.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2015 Ford Grand C-Max
Araç Renk ve Tip
Gri MPV
Hemen; YSK'ya itirazını yap Mustafa, gerisini hallederik... :p
Kuşum ben de enaz senin kadr şaşkın ve en az binali yıldırım kadar şoktayım. Böyle birşey nasıl olur akıl sır erdiremedim. Doluya koyuyorum olmuyor boşa koyuyorum dolmuyor. İşin içinden çıkamadım. Ben hala bunun montaj olduğunu düşünüyorum.
Hiçbir şey olmasa bile, kesinlikle bir şeyler oldu ama biz fark edemedik. :D

RGM

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Merhabalar...
Bugün çekiliş ten gönderilen bakım malzemelerinin tamamı bana ulaştı. Emeği gecen herkese başta @Oğuzhan kardeşim olmak üzere teşekkür ederim. Polen filtresi yerine buji takımı gondermenize çok sevindim.polen filtrem fazladan vardı elimde tam isabet oldu. Ekstradan balata spreyi de göndermişsiniz. Çok güzel insanlarsınız var olun :harika:

Ekli dosyalar

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhabalar...
Bugün çekiliş ten gönderilen bakım malzemelerinin tamamı bana ulaştı. Emeği gecen herkese başta @Oğuzhan kardeşim olmak üzere teşekkür ederim. Polen filtresi yerine buji takımı gondermenize çok sevindim.polen filtrem fazladan vardı elimde tam isabet oldu. Ekstradan balata spreyi de göndermişsiniz. Çok güzel insanlarsınız var olun :harika:
Güle güle kullanın hocam, rica ederiz :harika:

Reactions: RGM
Üst Alt