Mazda Garaj Bit Pazarı

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Benden önceki eleman hopörlörleri hertz takmış. Daha önce çift amfi varmış, sağlam olanını almış. Üzerindeki amfinin çıkışlarından iki tanesi çalışmıyor, ben de önleri tek çıkışa, arkaları tek çıkışa bağladım. Senin anfilerden hangisini önerirsen ayın 15'inden sonra gönder gelsin:) bir de şu terim sökme zımbırtısını gönder, lazım olur belki

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benden önceki eleman hopörlörleri hertz takmış. Daha önce çift amfi varmış, sağlam olanını almış. Üzerindeki amfinin çıkışlarından iki tanesi çalışmıyor, ben de önleri tek çıkışa, arkaları tek çıkışa bağladım. Senin anfilerden hangisini önerirsen ayın 15'inden sonra gönder gelsin:) bir de şu terim sökme zımbırtısını gönder, lazım olur belki

Hoparlör modelini öğrenirsen buna çok daha güzel karar veririz ;) @kadir de seçim konusunda yardımcı olur ;)

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Hoparlör modelini öğrenirsen buna çok daha güzel karar veririz ;) @kadir de seçim konusunda yardımcı olur ;)
Eleman muhtemelen bilmiyordur hangisinin takılı olduğunu, anca kapıları sökmem lazım. 626'da söke taka elim alıştıydı da, bunu hiç denemedim. Dur bakalım pazar günü belki bir el atarım.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Eleman muhtemelen bilmiyordur hangisinin takılı olduğunu, anca kapıları sökmem lazım. 626'da söke taka elim alıştıydı da, bunu hiç denemedim. Dur bakalım pazar günü belki bir el atarım.

4 kapıda aynı ise değişik bir formülde düşünülür ;)
Mesela benim vereceğim amfi kapılara, şu an mevcut amfiye ise subwoofer :D

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
4 kapıda aynı ise değişik bir formülde düşünülür ;)
Mesela benim vereceğim amfi kapılara, şu an mevcut amfiye ise subwoofer :D
Subwoofer da önceden varmış. Ama ben, arkayı çok rahatsız eder diye, çok sıcak bakmıyorum subwoofera. Sizce rahatsız eder mi? Arkada hep hanımla çocuklar oturmakta

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
'Valla watt ını modelini hatırlamıyorum. Önler mid takımı, arkalar coaxiel hoparlör' elemanın cevabı böyle. Bas konusunu da bi düşünelim. Ekstra bi mazdagaraj indirimiyle arada kaynatırız belki:)

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Murat hocam önler hertz dv 165.3 komponent, arkalar dcx 165.3. Yalnız hopörler orijinal yerlerine küçük kalmış, aralarda baya bi boşluk var.
50281

Alttaki de arka
50282

50283

Bu da tweeter
50284
50281502825028350284

Üst Alt