Mazda Garaj Bisiklet Sevenler Kulübü

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@touch the sky hocam bendede kron tx 150 var takılıyorum arada hatta yazın daha çok işe gidip geliyorum.

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Çocukken bisikletin varsa, en kralı sensin demekti... Çok sevmeme rağmen çocukluktan sonra zevkini alamadığım, fırsatımın olmadığı alandır bisiklet...
@Domestos Veli abi aslında işe gidip gelmek için kullanabilirsin baharda falan güzel oluyor emin ol. Ben git gel 40 km yapıyorum iş yerine öyle zevkli oluyorki
Sanki yeniden doğmuşsun gibi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
@Domestos Veli abi aslında işe gidip gelmek için kullanabilirsin baharda falan güzel oluyor emin ol. Ben git gel 40 km yapıyorum iş yerine öyle zevkli oluyorki
Sanki yeniden doğmuşsun gibi
Sorun bizde işyeri... İşyeri imkanları ve işveren konumundaki lavuklar elli kere taş koyar bu güzelim atraksiyona.

İşyerinde üzerimi değiştirmeye imkan yok, bunu bir şekilde aşsam bile devreye lavuklar girer ki onları aşamam... :(

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Çok severim kullanmayı da isterim istemesine de öyle bir atraksiyon için Ev -gezi alanı arası mesafeyi aracın arkasına takılan aparatlar ile bisikleti kullanım alanına götürüp kullanabilmek epey zahmetli :)
Buyrunuz mesafe, otopark sorununu es geçiyorum..

Ekli dosyalar

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Çok severim kullanmayı da isterim istemesine de öyle bir atraksiyon için Ev -gezi alanı arası mesafeyi aracın arkasına takılan aparatlar ile bisikleti kullanım alanına götürüp kullanabilmek epey zahmetli :)
Buyrunuz mesafe, otopark sorununu es geçiyorum..
Abi bende yapıyorum arada git gel 120 km annemin köyüne götürüyorum bisikleti arabanın arkasına aparatla bağlayıp sonra orda dağ bayır dere tepe doğa sessizlik miss bütün stresler kalkıyor :) izmir de çok işe gidip gelen var.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Dün akşam 9.8 km 762 kalori harcamışım. Bisiklet candır.Ekli dosyayı görüntüle 42300Ekli dosyayı görüntüle 42301
Manisanın gururu :harika::harika::) iyi sürüşler abi

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Merhaba Mazda Garaj Bisiklet Severler
3 Şubat 2019 tarihinde uzun bir yolculuk yaparak zorlu yokuşları aşıp 4.5 saat çıkış serüvenimde İzmir -Karagöl milli parkına varmanın mutluluğu nu yaşadım. Tabiki dönüş daha güzeldi. 2 saat süren iniş maceramlada Karagöl tutumu yapmıştım. Unutamayacağım bir gün oldu benim için, aslında geçen sene 1-2 kere çıkmayı denesemde antrenman sız kondisyon suz yapamadım ve geri dönmüştüm ve bu seferde kondisyon yoktu ama azim vardı. Hep kendimi motive ederek sonunda zirveye ulaşmıştım. :cool::cool:;):harika:
43429
43430
43431
43434
43435

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hay maşallah Hasan :D ertesi gün nasıl yürüdün, bir yerlerin ağırmadı mı :D

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Bisiklet sevenler derneği üyelerinden günde 3-5 km yol gideceğim şu küçük tekerlekleri olan bisikletler için tavsiye alabilir miyim? ;)
Kriterlerim arasında katlanır olması ve f/p olayı gelmektedir.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Üst Alt