Mazda Eğitim Merkezi Açıldı

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
mem.jpg

Mazda, tüm dünyada SKYACTIV Teknolojileri ile çığır açan yeniliklerini duyururken Türkiye’de de faaliyetlerine son hız devam ediyor. Bu gelişmelerin en sonuncusu Mazda Eğitim Merkezi (Mazda Training Center)... Mazda Bayilerinde ve Servislerinde çalışan tüm personelin Teknik, Ticari ve idari eğitimlerinin verileceği 350 m2 lik alana yerleşmiş, modern cihaz ve ekipmanlarla donatılmış, yılda 150 kişiye teorik ve Pratik eğitim verebilme kapasitesine sahip olan “Mazda Training Center” (Mazda Eğitim Merkezi) hizmete açıldı.

Mazda markasının Türkiye ye verdiği değeri ve gelecek ile ilgili bakış açısını göstermesi bakımından son derece önemli olan “Mazda Training Center “açılış töreninde konuşma yapan Satış Sonrası Direktörü Tamer Atsan Mazda’nın Türkiye’de bulunduğu konumdan çok daha fazlasını hakettiğini ve Markanın gelişmesi için gerekli yatırımların planlandığını ve bunun en güzel örneğinin Mazda Training Center olduğunu ifade etti.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti için eğitimin vazgeçilmez olduğunu vurgulayan Tamer Atsan bu konuda ilk adımlarını 2015 yılında Şişli Endüstri meslek lisesinde bir sınıf açarak attıklarını ve bu güne kadar toplam 40 Mazda teknisyenini mezun ettiklerini ve 25 teknisyene yaz dönemlerinde staj imkanı sağladıklarını, böylece hem bir sosyal sorumluluk projesine imza attıklarını hemde Mazda’nın gelecekteki teknisyenlerini yetiştirdiklerini belirtti.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Tam hatırlayamadıgım bir okula gittim.

Otomobil üzerine devlet okulu

Sınıfların isimleri
Ford
Audi
Porsche

Ve içerde komple araçlar var öğrenci dağıtıyor topluyor parçalıyor.

Sınavları çok hoşuma gitti...

Ögretmen araçı bozuyor öğrenci hem teşhis koyuyor hemde tamir ediyor.

Ama taktir edersinizki içerdeki araçlar şuanda piyasada bile olmayan araçlar....

Çok geriden geliyoruzzz

İleri gitmek istesek hep engeller , engellerrrr...

Üst Alt