Mazda CX-5 Skyactiv Kışlık Lastik Önerileriniz Nelerdir?

harunozgul

Sessiz
merhaba,

2014 model Mazda CX-5 aracımız için kışlık lastik almamız lazım fakat uygun lastiği bir türlü bulamadık :(Ağrı - Erzurum -Ankara da filan sorduk sonuç alamadık.forumdaki CX-5 kullanıcıları hem marka hem de temin edebileceğim yer konusunda bana yardımcı olurlarsa çok memnun olurum.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Benim önerim Nokian, eğer uygun ebatlarda bulabilirseniz. Falken daha uygun fiyatta bulunuyor ve f/p olarak kullananlar memnun

harunozgul

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benim önerim Nokian, eğer uygun ebatlarda bulabilirseniz. Falken daha uygun fiyatta bulunuyor ve f/p olarak kullananlar memnun

hocam nokian lastikleri nasıldır,kaliteli midir? Ağrı da yaşıyorum.Buranın kış şartları da belli( şu an her taraf karla kaplı:)) onun için fiyattan önce kalite önemli benim için.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
hocam nokian lastikleri nasıldır,kaliteli midir? Ağrı da yaşıyorum.Buranın kış şartları da belli( şu an her taraf karla kaplı:)) onun için fiyattan önce kalite önemli benim için.
Kışlık lastikte Nokian abartmıyorum açık ara dünya lideri, para varsa hele de Hakkapeliitta serisi dehşet, ama o kadar paraya gerek te yok bence normal kışlık serisi almanız kafi, Nokian kullandıktan sonra başka marka kışlık bir daha almazsınız, tek sorun bayi ağı çok geniş değil Türkiye'de uygun ebat bulabilir misiniz acaba

harunozgul

Sessiz
@ezmocesteri nokian lastiklerini önerinden sonra biraz araştırdım.Kışlık lastiklerle ilgili yorumlar genelde seninde dediğin gibi çok iyi ve yeterli olduğu yönünde.Önerin için sağol. 'Nokian 225/55 R19 103V XL WR SUV 3 Kış Lastiğinden 4 ad sipariş verdim zaten başka seçeneğimde yoktu.artık ne çıkarsa bahtımıza

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
@ezmocesteri nokian lastiklerini önerinden sonra biraz araştırdım.Kışlık lastiklerle ilgili yorumlar genelde seninde dediğin gibi çok iyi ve yeterli olduğu yönünde.Önerin için sağol. 'Nokian 225/55 R19 103V XL WR SUV 3 Kış Lastiğinden 4 ad sipariş verdim zaten başka seçeneğimde yoktu.artık ne çıkarsa bahtımıza
Şimdiden hayırlı olsun diyeyim, bence çok güzel bir tercih olmuş, anında sipariş vermiş olmanıza da şaşırdım, kullandığınızda da çok memnun kalacağınızı umuyorum, ayrıca tecrübelerinizi de bize mutlaka yazmanızı rica ediyorum sizden, güle güle kullanın

harunozgul

Sessiz
Şimdiden hayırlı olsun diyeyim, bence çok güzel bir tercih olmuş, anında sipariş vermiş olmanıza da şaşırdım, kullandığınızda da çok memnun kalacağınızı umuyorum, ayrıca tecrübelerinizi de bize mutlaka yazmanızı rica ediyorum sizden, güle güle kullanın
Çok teşekkür ederim.Sağolun.Geç bile kaldım almak için :) dediğim gibi başka seçeneğimiz yoktu.hayırlısıyla bir kullanalım ondan sonra dediğiniz gibi tecrübelerimi burada paylaşacağım :)

Üst Alt