Mazda CX-5 Hangi Lastik Markası ile Satıldı?

sztoker

Sessiz
Araç Markası
2014 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Suv
Merhabalar, 2014 cx5 satın aldım. Üzerindeki lastikler kilometreye göre çok yıpranmış gibi. Sonradan değiştirilmiş olabilir mi diye soruyorum. Bu araçlar fabrika çıkışı hangi marka lastik ile satıldı bilen var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merhabalar, 2014 cx5 satın aldım. Üzerindeki lastikler kilometreye göre çok yıpranmış gibi. Sonradan değiştirilmiş olabilir mi diye soruyorum. Bu araçlar fabrika çıkışı hangi marka lastik ile satıldı bilen var mı?

Kış ve Yaz Lastikleri Üzerine...

Buyrun... :)

Ayrıca; hazır CX-5 sahibi olmuşken, @mtutun üstadımızın forumda paylaşmış olduğu başta CX-5 olmak üzere bütün yazılarını incelemeni tavsiye ediyorum... Kolay gelsin, hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. :)

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV

225/55/19 TOYO marka lastik ile satılıyor.

sztoker

Sessiz
Araç Markası
2014 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Suv
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kış ve Yaz Lastikleri Üzerine...

Buyrun... :)

Ayrıca; hazır CX-5 sahibi olmuşken, @mtutun üstadımızın forumda paylaşmış olduğu başta CX-5 olmak üzere bütün yazılarını incelemeni tavsiye ediyorum... Kolay gelsin, hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. :)
Teşekkür ederim. Mustafa beyin yazılarını en az 3'er kez okumuşumdur. Kendisinin üzerimizde çok emeği vardır, eksik olmasın.

225/55/19 TOYO marka lastik ile satılıyor.
Teşekkür ederim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Orjinaller 225/55/19 Toyo Proxes R36

sztoker

Sessiz
Araç Markası
2014 Mazda CX-5
Araç Renk ve Tip
Suv
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Orjinaller 225/55/19 Toyo Proxes R36
Mustafa bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Araçla ilgili düşüncelerimi ve sahip olma sürecimi yeni bir konuda anlatmayı düşünüyorum ama yoğunluktan henüz fırsat bulamadım. Size teşekkürü orada edecektim, madem yeri geldi burada da edebilirim. Yaklaşık 11 yıldır bir Subaru alma isteğim-arzum var. Bugüne kadar olmamıştı. Bu kez kesin kararlıydım, 2013-2014 Forester / param yetmezse 2015 XV alacaktım. Yine olmadı. Sizin sayenizde CX5 almış oldum. Sizden çok şey öğrendim. Hepsi için çok teşekkür ederim.

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Subaru çok iyi bir araç, hiç tartışmasız. Daha yeni bir arkadaşımın eşine 2016 XV Premium aldırdım.

Ancak karşılaştırma eğer CX-5 ve XV 1.6/Forester 2.0 atmosferik modeller arasında ise, tercihim tartışmasız tekrar CX-5 olacaktır.

Çok doğru bir tercih olmuş.

Mustafa bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Araçla ilgili düşüncelerimi ve sahip olma sürecimi yeni bir konuda anlatmayı düşünüyorum ama yoğunluktan henüz fırsat bulamadım. Size teşekkürü orada edecektim, madem yeri geldi burada da edebilirim. Yaklaşık 11 yıldır bir Subaru alma isteğim-arzum var. Bugüne kadar olmamıştı. Bu kez kesin kararlıydım, 2013-2014 Forester / param yetmezse 2015 XV alacaktım. Yine olmadı. Sizin sayenizde CX5 almış oldum. Sizden çok şey öğrendim. Hepsi için çok teşekkür ederim.

Üst Alt