Mazda CX-3 Skyactiv İç Mekan Detaylı Fotoğrafları

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Mazda'nın yeni gözdesi CX-3 modelinde insan odaklı donanımlarda gerçek kullanım kolaylığı amaçlandı. Stil sahibi oranlara ulaşmak adına KODO tasarım dilinin son ürününün uygulanmasına ek olarak, CX-3 tasarımcıları yeterli genişlikte alan sağladılar. Amaç, bir aracın nasıl olması gerektiği konusunda Mazda’nın vizyonunu doğru şekilde temsil eden bir donanıma ulaşmaktı. Sonucunda da CX-3, kendi crossover SUV donanımına özgü olan bir kullanım seviyesi sunuyor. Sürücülere ihtiyaçları olan net görüşü sunan araca binmek ve inmek kolay. Aynı zamanda araç, sürüş sırasında daha fazla güven veren düşük kütle merkezli bir oturma pozisyonu sunuyor. Aynı zamanda müşterinin aktif yaşam tarzını destekleyen araç içi bağlantı sistemi olan gelişmiş MZD Connect* donanımına sahip.

Eşsiz bir iç mekana sahip olan 2015 Mazda CX-3'ün yüksek kalitede iç mekan detaylı fotoğrafları;

YKakix.jpg

aUyI6u.jpg

jlUXSJ.jpg

5A5r06.jpg

7OCd1h.jpg

4uI1Pm.jpg

nQBudX.jpg

ESK2kn.jpg

yoouuW.jpg

ZZ6Lh4.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayran olmamak elde değil... Kalorifer çıkış ızgaraları çok hoşuma gitti...

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Herşey ok tamamda, inadına mı bu cam açma kapama tuşlarına aydınlatma koymuyorlar..Bir tek bu konuda kızıyorum. Amerikada ki araçlarına koyup Avrupaya niye koymuyor anlamıyorum..Bu kadar mı maliyetli bunu koymak..Kızdım Japon mühendis meslektaşlarıma :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Fotoğraflar yüksek kalitede yüklendi aracı almak isteyen üyelerimiz detaylı inceleme yapabilsin diye.

[member=97]ktaskan[/member] cam düğmelerinin ışıklıları ile değişmesi gibi bir durum söz konusu olamazmı? OEM olarak satılıyorsa yapılabilir bence...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yakup hocam oem olarak yok. Nette bayağa araştırdım ama parça olarak satılmıyor. Belki kendimiz çözüm üretebiliriz, iyi bir elektrikçi yardımıyla.
Fotoğraflar yüksek kalitede yüklendi aracı almak isteyen üyelerimiz detaylı inceleme yapabilsin diye.

[member=97]ktaskan[/member] cam düğmelerinin ışıklıları ile değişmesi gibi bir durum söz konusu olamazmı? OEM olarak satılıyorsa yapılabilir bence...

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
İkinci fotoğaftada gözüktüğü üzere sunroof düğmelerini koymayı unutmuşlar :(

selmazda

Katılımcı
İçi de çok güzel. Bu araba felaket satacak. Umarım iyi satar da şu Mazda'nın Türkiyeyi sallamaması sona erer de adam gibi satış rakamlarına ulaşılır artık. Şeytan diyor Mazda'nın distribütörlüğünü al! adam gibi satış yap.

bordomavi

Sessiz
Mantıklı hesapla bu araba 95 leri geçemiyeceğini biliyorduk.Gerek CX-5 ten vergi farkını çıkararak gerekse Tiguan ile kıyaslayarak.Benim düşüncem 65 ten başlayıp 90 a kadar gider.124000 fulll 2.0 benzinli 4*4 CX-5 bunun vergi oranı %90.Yani vergisiz 55000 vergisiz fiyatı 2.2 dizelde bu 63000 tl civarı.bu fiyata CX-3 ün motor hacmine göre vergi oranıyla hesaplarsak CX-5 benzinli full opsiyon 93000 dizel 107000.bu hesapla CX-3 90 bini bile bulmamalı.Ayrıca CX-5 i 1.6 dizel versiyonuyla piyasaya sokarsa Mazda uçar.1.6 bile değil 2.0 bile olsa benzinli fiyatına 124000 e verse satış patlaması yaşar.Adam 120 ye mini suv tiguan dizel bineceğine tank gibi CX-5 biner...duy sesimi MAZDA seni senden çok düşünüyorum =)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mantıklı hesapla bu araba 95 leri geçemiyeceğini biliyorduk.Gerek CX-5 ten vergi farkını çıkararak gerekse Tiguan ile kıyaslayarak.Benim düşüncem 65 ten başlayıp 90 a kadar gider.124000 fulll 2.0 benzinli 4*4 CX-5 bunun vergi oranı %90.Yani vergisiz 55000 vergisiz fiyatı 2.2 dizelde bu 63000 tl civarı.bu fiyata CX-3 ün motor hacmine göre vergi oranıyla hesaplarsak CX-5 benzinli full opsiyon 93000 dizel 107000.bu hesapla CX-3 90 bini bile bulmamalı.Ayrıca CX-5 i 1.6 dizel versiyonuyla piyasaya sokarsa Mazda uçar.1.6 bile değil 2.0 bile olsa benzinli fiyatına 124000 e verse satış patlaması yaşar.Adam 120 ye mini suv tiguan dizel bineceğine tank gibi CX-5 biner...duy sesimi MAZDA seni senden çok düşünüyorum =)
Bunları hep düşünüp hesap kitap yapıyoruz da sadece düşünebilmekle yetinmek zorunda kalıyoruz, distribitörlüğü ele geçirmek lazım ;)

emd20

Sessiz
İyi de bu araba ne zaman gelecek, artık dayanamıyoruz, inşallah fiyatı da makul olur, en fulü artı beyaz deri koltuklar 95 bini geçerse hayal kırıklığı olur...

Belash

Sessiz
Bunları hep düşünüp hesap kitap yapıyoruz da sadece düşünebilmekle yetinmek zorunda kalıyoruz, distribitörlüğü ele geçirmek lazım ;)
Geçenlerde global siteden mali raporlarına baktım, adamlar uçmuş. Üretilen her mazda satılıyor. Talebe yetişemeyen bir marka olmuş artık.

Bu halde 3. dünya ülkesi gibi vergilendirilen bu ülkeye bende distribütörlük vermem. Euro 6 normlarında motor geliştireceğim ama sırf 2 litrelik kola şişesi büyüklüğünde diye 2-3 kat vergi alacaklar arabalarımdan. Yetmedi emisyonum daha düşük olmasına rağmen mtv' de müşterilerime ekstra ekstra geçirecekler, benim aracı aldıklarına pişman edecekler...

Vallahi de billahi de, ben olsam vermem kardeşim. Ama sonuçta Japon aklı bizden farklı çalışıyor ki, öyle ya da böyle Mazda gibi kaliteli araçlar alabiliyoruz.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Tamamen katılıyorum. Zaten büyük ihtimal Chevrolet gibi Türkiye pazarından çekilir zamanla.

Üst Alt