Satılık Mazda Çıkma ve Sıfır Yedek Parça

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gecekondu1910

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Haki Yeşil
40970

Evet fotoda görüyorsunuz ayna geçen Renocu dayım aynalarimizi tokuşturdu ikimizin de aynası hasarlı . Acelem vardı o an tutanak tutmak için zamanım yoktu , herkes kendininkini yaptirsin diyerek ayrıldım oradan. Allah'tan ayna elektriği sorunsuz sıkıntısı yok. Bende böyle idarelik bantladim. Bu aynayı zarar vermeden nasıl sokebilirim ? . Yeni almaya kalksak maliyet ne olur ? Teşekkürler iyi akşamlar
40970

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@gecekondu1910 yarın WhatsApp'dan hatırlatırsanız (0532 250 92 39) sıfır yan sanayi ve çıkma orjinal fiyatlarına bakalım. Ortalama 200-250₺ civarında fiyatlar...

mazdabj18

Sessiz
Araç Markası
1999 - Mazda - 1.8
Araç Renk ve Tip
Sedan
arkadaşlar maher, mga ve Tayvan malı buji kabloları hakkında bilginiz var mı. çok fazla para vermek istemiyorum şu an. doduco alayım dedim denk gelemedim 1.8 fp motor için.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
arkadaşlar maher, mga ve Tayvan malı buji kabloları hakkında bilginiz var mı. çok fazla para vermek istemiyorum şu an. doduco alayım dedim denk gelemedim 1.8 fp motor için.
bilgim yok ama benim 1.8 fp motorum var kesinlikle NGK veya orjinal tavsiye ederim.

mazdabj18

Sessiz
Araç Markası
1999 - Mazda - 1.8
Araç Renk ve Tip
Sedan
diğerlerini tavsiye etmem imkansız tercih sizin ateşlemesi hassas ve hep güçlü olması gereken bir araba.
eyvallah abi sağolasın. 300 lira diyorlar ngkya ben o kadar veremicem şimdi ondan sordum bu kabloları. yoksa ngk çok iyi bir kablo gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@HakanEMRE hocam siz bu markalara ne diyorsunuz. alınır mı mesela maher.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Arkadaslar ben servet 40 yasindayim mazda 3 bk aracima amortsor z rotu arka vs bazi parcalar icin tavsiyeye ihtiyacim var amortsorler tavsiye edilirken aranbanin yol tutusunu artirmak istedigimi ve aracin lpg li oldugunu goz onune alirsaniz iyi olur
Amortisör arka sanırım. KYB (japon) marka adet 190 ₺ Maysan (yerli) marka 160 ₺
AYD (yerli) marka Arka Z Rot adet 35 ₺

[/QUOTE]
Ekli dosyayı görüntüle 40970
Evet fotoda görüyorsunuz ayna geçen Renocu dayım aynalarimizi tokuşturdu ikimizin de aynası hasarlı . Acelem vardı o an tutanak tutmak için zamanım yoktu , herkes kendininkini yaptirsin diyerek ayrıldım oradan. Allah'tan ayna elektriği sorunsuz sıkıntısı yok. Bende böyle idarelik bantladim. Bu aynayı zarar vermeden nasıl sokebilirim ? . Yeni almaya kalksak maliyet ne olur ? Teşekkürler iyi akşamlar Ekli dosyayı görüntüle 40970
Çıkma orjinal yok. Sıfır yan sanayi var, ısıtmasız 240 ₺ ısıtmalı 280 ₺

eyvallah abi sağolasın. 300 lira diyorlar ngkya ben o kadar veremicem şimdi ondan sordum bu kabloları. yoksa ngk çok iyi bir kablo gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@HakanEMRE hocam siz bu markalara ne diyorsunuz. alınır mı mesela maher.
Maher Tayvan malı. Orjinali gibi olmaz ama yinede iş görür.
Hayırlı olsun. Gocaman guzuya proje olacak galiba ? :)
Royal Classiclerde swing özelliği yok sanırım!

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş
Amortisör arka sanırım. KYB (japon) marka adet 190 ₺ Maysan (yerli) marka 160 ₺
AYD (yerli) marka Arka Z Rot adet 35 ₺

Çıkma orjinal yok. Sıfır yan sanayi var, ısıtmasız 240 ₺ ısıtmalı 280 ₺

Maher Tayvan malı. Orjinali gibi olmaz ama yinede iş görür.

Hayırlı olsun. Gocaman guzuya proje olacak galiba ? :)
Royal Classiclerde swing özelliği yok sanırım!
[/QUOTE]
Var ama ara sıra takılıyor,düğme panelini yeni almıştım lpg anahtarı için boş düğme kapağını delmişler önceden kapaklarda onlar için.Anahtarın yeride değişecek.Buldukça aklıma geldikçe ufak tefek toplamaya çalışıyorum.Benim araba Trabzon'da şu ara Gürcüye gitme ihtimali var.Bende altimaya biniyorum şimdilik.İlgin alakan için teşekkür ederim.Yalnız şu ojeler yerine başka birşey sürsen iyiydi hanım huylanmaz inşallah :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Yeni almaya kalksak maliyet ne olur ?
Aynı olay aynı şekilde başıma geldi. Bir yıl önce -doların nispeten insan olduğu günlerde- serviste 790 civarı bir fiyatı vardı.

@HakanEMRE Üstad bj 323 far yükseklik ayarı düğmesi var mıdır? Bir de 2006 Corolla Hb kaput izolasyon keçesi lazım arkadaşa.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
[/QUOTE]
...Bende altimaya biniyorum şimdilik.İlgin alakan için teşekkür ederim...
[/QUOTE]
Siz binilecek arabayı biliyorsunuz, Altima arkadan itişle hep ilgimi çekmiştir, hatta bir dönem bakmıştım ama temizini bulmak çok zor...
@HakanEMRE hayırlısı olsun . Bereketli kazançlar .
Sağolasın Onur abi.
@HakanEMRE aklında bulunsun, 1 adet sunrooflu dolu tavan lazım ;) yani sunroof, tavan döşemesi, tuş takımı vs. her şeyiyle ;) Bulursan öldür fiyatını haber ver bana ;)
Ooo traktöre nefes darlığı operasyonu düşünüyorsun haaa. Parçalamalık benzinli impresive denk gelirse haber ederim abi ;)
Aynı olay aynı şekilde başıma geldi. Bir yıl önce -doların nispeten insan olduğu günlerde- serviste 790 civarı bir fiyatı vardı.

@HakanEMRE Üstad bj 323 far yükseklik ayarı düğmesi var mıdır? Bir de 2006 Corolla Hb kaput izolasyon keçesi lazım arkadaşa.
Mehmet hocam yarın bakıp özelden dönüş sağlarım. Yalnız far yükseklik ayarı TR'ye gelen BJ kasalarda varsa buluruz sanırım ama yoksa zor, şuan gümrük girişli parça niyetine dağıtılan araç yok...

Son düzenleme:

mazdact

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3 Bl
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
@HakanEMRE bey merhabalar Mazda 3 BL 2011 sedan AT aracımın cam su fıskiye motoru arıza yaptı fiyat vermeniz mümkün mü

nctlhn

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda Lantis
Hava akışmetre. Kendi aracım için yurtdışından getirttim ancak malum araç pert olunca takmak nasip olmadı.
IMG_20181228_004358.jpg
IMG_20181228_004239.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt