Satılık Mazda Çıkma ve Sıfır Yedek Parça

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
@muty varsa fomoco yoksa otosan marka alabilirsin. Ama mazda deme fiyatı artar focus de :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaporta, iç trim ve direksiyon pompası hariç her şey aynı sayılır :D mazda 3 görünümlü focus yani :D

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
@muty varsa fomoco yoksa otosan marka alabilirsin. Ama mazda deme fiyatı artar focus de :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaporta, iç trim ve direksiyon pompası hariç her şey aynı sayılır :D mazda 3 görünümlü focus yani :D
Teşekkürler @Murat Yılmaz triger ve devirdaim den anladım. Mazda görünümlü ford olduğunu. ama fomoco da pahalı aynıcivarıydı bildiğim kadarıyla net fiyat???

Ekli dosyalar

• 20181117_144458.jpg
    20181117_144458.jpg
    164.1 KB · Görüntüleme: 21
  • 20181117_144358.jpg
    20181117_144358.jpg
    186.5 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şöyle kaliteli 2011 dizel mazda 3 bl arka sol zrot lazım orjinal çok pahalı geldi (225 tl) kaliteli kyb veya trw (bulmak zormuş) yada önerebileceğiniz bşr markanın askı rotunu bulabilecek yer biliyormusunuz, öneriniz varmı arkadaşlar

40305
AYD marka yerli üretim (Konya) adet 40 ₺
AYD markasının tecrübeli arkadaşlardan Tayvan ve Kore üretimlerinden daha iyi olduğunu duymuştum, bilgi.

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Ekli dosyayı görüntüle 40305
AYD marka yerli üretim (Konya) adet 40 ₺
AYD markasının tecrübeli arkadaşlardan Tayvan ve Kore üretimlerinden daha iyi olduğunu duymuştum, bilgi.
Teşekkürler. @HakanEMRE İnternette görmüştüm bu markayı ama henüz karar veremedim sanırım biradaha ki yağ değişimşne kadar uygun kaliteli parça arayşına devam edeceğim fomoco markalara bakayım.

haydeda

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626
Merhaba bugün mazda 626 aldım yalnız aracı benim muayne sokmam gerekiyor. araçta eksikler mevcut;
sağ çamurluk sinyal
sol stop
gösterge çerçevesi

en uygun fiyata nasıl nereden bulurum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merhaba bugün mazda 626 aldım yalnız aracı benim muayne sokmam gerekiyor. araçta eksikler mevcut;
sağ çamurluk sinyal
sol stop
gösterge çerçevesi

Mesajının taşınmış olduğu bu konudan her türlü parça için yardım alabilirsin... Hayırlı olsun, kolay gelsin. :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
sağ çamurluk sinyal
sol stop
gösterge çerçevesi

Merhaba. Gösterge çerçevesi maalesef kronik bir sorun olduğu için sağlam olsa bile araçtan sökerken kırılıyor 0 yan sanayi üretimi zaten yok. Tek temin yeri yetkili servisler.
Talep sayısı çok olsa 3D yazıcılarla kaliteli malzemeden yapılacak ama sosyal platformlarda duyuru yapıldığında sipariş eden 10 kişiyi geçmiyor. Sayısı az olunca üretim maliyetlerini kurtarmıyor...

Diğer aradığınız parçalar için 0532 250 92 39 numarama yarın WhatsApp'dan hatırlatma mesajı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım...

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Antep'te Tarık yuvarlak usta var. Gösterge çerçevesini üretiyordu en son.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Yeterli talep olmayınca oda vazgeçti diye biliyorum. En az 100 sipariş olması gerek diyordu...

scrpnkng

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 6 Sport
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - Sedan
Merhaba;
Mazda 6 2011 Sport (GH) aracım için sağ ön çamurluk davlumbazı lazım. Mevcut mu elinizde?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Merhaba;
Mazda 6 2011 Sport (GH) aracım için sağ ön çamurluk davlumbazı lazım. Mevcut mu elinizde?
Merhaba. Maalesef GG kasa için sıfır yan sanayi var ama GH kasa için yok. Yan sanayi üretimi varsa siparişle gelebilir. Pazartesi günü gelme durumu varsa sizi bilgilendiririm. Çıkma olarakta şuan yok...

mazdabj18

Sessiz
Araç Markası
1999 - Mazda - 1.8
Araç Renk ve Tip
Sedan
arkadaşlar merhaba,
konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. forum kullanmasını pek bilmiyorum da :)
soruma gelince, 99 Mazda 323 1.8 fp motora buji kablosu arıyorum. sağolsun bir Mazda parçacısı arkadaş bakıverdi 190 tl dedi. Worg marka galiba lpg buji kablosu. pek bilmiyorum piyasayı o yüzden soruyorum. var mi başka fiyat alabileceğim temin edebileceğim bir parçacı. ben kütahyadayım bu arada. bir de hangi buji tavsiye edersiniz bujileri de değiştirecek olursam. ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
arkadaşlar merhaba,
soruma gelince, 99 Mazda 323 1.8 fp motora buji kablosu arıyorum. sağolsun bir Mazda parçacısı arkadaş bakıverdi 190 tl dedi. Worg marka galiba lpg buji kablosu. pek bilmiyorum piyasayı o yüzden soruyorum. var mi başka fiyat alabileceğim temin edebileceğim bir parçacı. ben kütahyadayım bu arada. bir de hangi buji tavsiye edersiniz bujileri de değiştirecek olursam. ilginiz için şimdiden teşekkürler.
Her türlü parça için, mesajının taşındığı bu konu altından soru sorabilirsin. @HakanEMRE yardımcı olacaktır. Kolay gelsin.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
arkadaşlar merhaba,
geçen gün @ALPEREN58 arkadaşımız NGK almıştı 225di sanırım vizyon oto İstanbul'dan sorabilirsiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt