Satılık Mazda Çıkma ve Sıfır Yedek Parça

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkür ederim daha çok şey lazım da şimdilik acil olan bu
64527e68976f0ddedb0ad86e31d2523d.jpg

Çıkma orjinal olarak mevcut 180 ₺

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun @HakanEMRE üstadım. Çok ufak bir talebim olacak fakat belki mevcuttur ümidiyle sormak istedim. Mazda 323 BJ 2001 model aracımın ön kaputta bulunan ayar lastikleri kayboldu. Sizde olabilme ümidiyle varsa eğer özel mesaj göndermenizi rica edecektim.

Parçanın kendisi elimde yok. Daha net anlaşılması adına başka bir marka ve modelin kaput ayar lastiğini gösel olarak ekliyorum:

2m3416786aa-on-kaput-ayar-lastigi_600_cee57d39-9680-4592-9476-9e55de70ee26.jpg

Hayırlı işler.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun @HakanEMRE üstadım. Çok ufak bir talebim olacak fakat belki mevcuttur ümidiyle sormak istedim. Mazda 323 BJ 2001 model aracımın ön kaputta bulunan ayar lastikleri kayboldu. Sizde olabilme ümidiyle varsa eğer özel mesaj göndermenizi rica edecektim.

Parçanın kendisi elimde yok. Daha net anlaşılması adına başka bir marka ve modelin kaput ayar lastiğini gösel olarak ekliyorum:

Ekli dosyayı görüntüle 39092

Hayırlı işler.
Teşekkür ederim.

Bu hafta yada haftaya parçalanmak üzere BJ kasa 323 gelecek. Eğer üzerindekiler sağlamsa size yollarız. Duruma göre tekrar bilgilendirme yaparım....

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Teşekkür ederim.

Bu hafta yada haftaya parçalanmak üzere BJ kasa 323 gelecek. Eğer üzerindekiler sağlamsa size yollarız. Duruma göre tekrar bilgilendirme yaparım....
hocam o aracın helezonları ile ilgili sorularım olabilir kontak kurarım ben sizinle ;)

münir aydın

Sessiz
Araç Markası
2001 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Selamunaleyküm
2001 model otomatik Mazda 626 aracım var sedan makyajlı kasa bir haftadır aracımın aks kafası arızalandı bulamıyorum umarım bana yardımcı olacak birileri çıkar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim.

Bu hafta yada haftaya parçalanmak üzere BJ kasa 323 gelecek. Eğer üzerindekiler sağlamsa size

Kusura bakmayın lütfen bana bi cevap yazıldımı bilemedim

Bj kasa dediğiniz benim aracımla mı alakalı acaba

Son düzenleme:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Selamunaleyküm
2001 model otomatik Mazda 626 aracım var sedan makyajlı kasa bir haftadır aracımın aks kafası arızalandı bulamıyorum umarım bana yardımcı olacak birileri çıkar

Parçanız kargoya teslim edildi, takip numarası yarın çıkacaktır.
40238

Tamam üstadım. Bir de arka taraf küllük çerçevesi kırık ben de, artı şoför koltuğu sırt tarafı kılıfı da iyiyse alabilirim.

Hocam maalesef size yine yardımcı olamayacağım. :utan: Sorduğunuz parçalar hem kronik hemde zamana bağlı deformeler mutlaka oluyor. Gonzales gibi bir guzu parçalamak lazımki bunlar sağlam çıksın :kyfmyrn:

Son düzenleme:

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Şöyle kaliteli 2011 dizel mazda 3 bl arka sol zrot lazım orjinal çok pahalı geldi (225 tl) kaliteli kyb veya trw (bulmak zormuş) yada önerebileceğiniz bşr markanın askı rotunu bulabilecek yer biliyormusunuz, öneriniz varmı arkadaşlar

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şöyle kaliteli 2011 dizel mazda 3 bl arka sol zrot lazım orjinal çok pahalı geldi (225 tl) kaliteli kyb veya trw (bulmak zormuş) yada önerebileceğiniz bşr markanın askı rotunu bulabilecek yer biliyormusunuz, öneriniz varmı arkadaşlar
Büyük ihtimalle bakmışsındır da yazmadan duramadım... :) Ford parçalarına göz gezdir... :utan:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Yarın, elimizde olanların marka, menşei ve fiyatları ile birlikte bilgi veririm.

@Murat Yılmaz Murat abi Ford ile ortak parçalara hakimdir, oda yardımcı olabilir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt