Satılık Mazda Çıkma ve Sıfır Yedek Parça

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ekli dosyayı görüntüle 37959
1996 model mazda 626 aracımın sunroof bacağıdır çıkma olur sıfır olur elinde olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.
@baykalbilgin de aramıştı bundan. Bulamayınca kendisi üretmişti... Sanırım bu parça, kendisi mesajı görünce bilgi verebilir. ;)
Bu parça sıkıntı...Biz bayiyiz, fabrikasından (Baykal Bilgin) sipariş vermek lazım imalat devam ediyorsa :)

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
Ben zamanında çokça sordum bu parçaları, ön ayaklar tanesi 220tl, arkalar 585 tl fiyat verdiler. Şuan ki kurdan dolayı nasıldır bilemiyorum. Üretim yaptırılabilir ama oda ucuz olmuyor, bende bir ödeme yapmıştım. Euroimpex adında bir site var, burada komple sunroof satılıyor. Bence burayı bir değerlendirmek lazım. Komple set 15-20 euro ise parçaları daha uygun gelebilir mantığı ile bakıyorum şuan için. Siz bir araştırın, bende bakmaya çalışayım. Ama işi bilen esnaf varsa freze tezgahlarında bunu yapabilir. Benimde şu an biraz kasma yapıyor, tekrar söküp alıştırma yapmam gerekli sanırım. Yada temizlik yapmalıyım. Ama aç kapa esnasında sorun yaşamıyorum şimdilik.

polat1989

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 323 GLX
Araç Renk ve Tip
A.Füme / 1.6 Sedan
@HakanEMRE 323 bg sedan kasanın ön sağ yolcu tarafı cam açma düğmesi lazım çıkma veya sıfır temin edilebilir mi veya alternatif yuvaya oturacak bi düğme var mıdır bilenler ilgilenirse sevinirim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
@HakanEMRE 323 bg sedan kasanın ön sağ yolcu tarafı cam açma düğmesi lazım çıkma veya sıfır temin edilebilir mi veya alternatif yuvaya oturacak bi düğme var mıdır bilenler ilgilenirse sevinirim...

7-8 yıl önce cam açma-kapama düğmeleri piyasada yoktu. Tamir ettirip, ettirip kullanıyordum. Ama şimdi yan sanayi olarak birçok çeşit var. Hakan Emre kolayca temin edebilir sanırım.

Hayırlı uğurlu olsun HakanEmre...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

0 yan sanayi şuan yok, ithalatçılarda getirmiyor artık. Stoğunda kalmış parçacılarda bulunabilir belki. Çıkma orjinal olarak var 80 TL

@ReaL sağolasın abi

polat1989

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 323 GLX
Araç Renk ve Tip
A.Füme / 1.6 Sedan
Arkadaşlar şimdilik Sorunu Çözdüm. Ufacık çıkma parçalara dünya para istiyorlar. Bende opel araçların düğmesinden aldım 15 tl ye sanayiden. Kabloları ayarladıkdan sonra uçlarına soket takıp düğmeye bağladım sorun çözüldü. 4 lü cam düğmemde aksi gibi bozuk aynı düğmeden 4 tane de alıp 4 lü düğme yapmayı planlıyorum. her bozulduğunda kırıldığında komple yaptırmak yada değiştirmek yerine bozulan düğme hangisiyle onu değiştirir ufak bi maliyetle yola devam ederim.

Aynı sorunu Yaşayan Arkadaşlar olursa seve seve yardımcı olurum...

fe8deb8473b60fb8d6273d253144bef8.jpg
1a99b5c4d4ddccbe5db9f0ee46b48d9b.jpg
14013d1b4bea501161205e5a8aad14ad.jpg
c5b22a151b117944b56ad1883b2de853.jpg
4980bdd4c6a28350edd895c2d6efc133.jpg

Osman19

Sessiz
Araç Markası
1994 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusuruma bakmayın araç çok canımı sıkıyor ondan direk konuya girdim ismim Osman Fethiye'de yaşıyorum bizde küçüklükten beri Mazda var babam hastası bende çok severim Allah nasip etti şimdi de kendime aldım bı tane ama sıkıntılar bayağı can sıkıyor daha önceden de bu forumda yazılar okuyodum ama üye olmamıstım araç alınca üye oldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt