Mazda BT-50

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Bu araç yeni gözdem ;)

Konfor ve Performansın Kamyonetteki Silueti

Güçlü görünümünün ardındaki zerafet ve konfora hayran kalacaksınız. Mazda BT-50’nin sportif tasarımının ardında sürücü ve yolcularına beklentilerinin çok üzerinde bir performans sunuyor. Yüksek işçilik ve kalite ile donatılmış iç mekanı ve benzersiz sürüş keyfini bir arada bulunduran Mazda BT-50 1000kg.’dan fazla yük taşıma kapasitesine sahip.

2.5L ve 3.0L dizel motor seçenekleri olan BT-50’de immobilizer, alüminyum alaşımlı jantlar, krom ön ızgara, krom kapı kolları, elektirikli ve krom görünümlü yan aynalar, Elektronik Fren Basıncı Dağıtımı (EBD) özelliğine sahip 4 tekerlekten Kitlenmeyi Önleyici Frenleme Sistemi (4W-ABS) standart olarak sunuluyor.

Rakiplerine kıyasla daha fazla yakıt tasarrufu yapan BT-50 (100km’de yaklaşık 9lt.) ister arazi koşullarında ister şehiriçi kullanımında size çok rahat ettirecek bir araç.

Fiyatlar:
BT-50 Energy 2.5 DE 4x2 Mnl. 58.720 TL
BT-50 Energy 2.5 DE 4x4 Mnl. 61.667 TL
BT-50 Energy 3.0 DE 4x4 Otm. 65.379 TL

Metalik boya farkı 800 TL

Fiyatlar Merser'den alınmıştır ve muhtemelen eski fiyatlardır. Malum sitede 2012 modelden daha yüksek araç yok şu anda.

Teknik özellikler kısa süre içerisinde eklenecek.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bu tarz araçlarda hep hoşuma gitmiştir. Özellikle Navara...

-Mobil uygulamadan gönderildi-

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
[member=5]Hakan_Emre[/member] Köprü geçiş sıkıntısı olmasa hiç düşünmeden alırım ama köprü büyük sıkıntı. Çünkü anadolu yakasında gittiğim yerler hep 1.köprü civarındaki yerler...

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Yanlız anlamadığım birşey var yaklaşık 2 yıldır yurtdışında satılan yeni bt50 bu kadar pickup satılan ülkemize niye gelmiyo , saçmalık

16dd0df5404436810bcac912a23df924.jpg

Tapatalk

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Evet yeni kasa gelmiyor ülkemize nedenini bende merak ediyorum

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Çok da yakışıklı duruyor kerata :)

Ülkemizde bir döneme Nissan damga vurdu pick-up konusunda. Şimdi ise duyduğum konuştuğum bir çok kişinin ilk tercihi Isuzu. BT-50 Türkiye de olması gereken bir seçenek bence. Bir çok kişi tercih edebilir dayanıklılık ve sorunsuzluktan dolayı. Yalnız Türkiye de çok güçlü Japon rakipleri var, D-Max,Hılux,L200 gibi. Bunların yanında Avrupalı iki rakibi de unutmamak gerek; Amarok ve Ranger.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Çok da yakışıklı duruyor kerata :)

Ülkemizde bir döneme Nissan damga vurdu pick-up konusunda. Şimdi ise duyduğum konuştuğum bir çok kişinin ilk tercihi Isuzu. BT-50 Türkiye de olması gereken bir seçenek bence. Bir çok kişi tercih edebilir dayanıklılık ve sorunsuzluktan dolayı. Yalnız Türkiye de çok güçlü Japon rakipleri var, D-Max,Hılux,L200 gibi. Bunların yanında Avrupalı iki rakibi de unutmamak gerek; Amarok ve Ranger.
Zamanında baya satmış abi ben çoğu yerde görüyorum mazda pick-up

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Tr ye 3. Dünya ülkesi muamelesi yapıyor mazda mazda3 bir yıl sonra geldi bt50 yok bile .... İç donanım fotosunuda koyayım bari içimiz geçsin

c70ca19d5ef6ccab351446542fc2c520.jpg

Tapatalk

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Geçen yıl yapılan Ege Bölgesi toplantısında; Okan (okkko) Yakın zamanda yeni kasalar gelecek demişti ama planlamada yok sanırım...

Mazda Türkiye'nin elinde kalanları, Okan ticari çevresi ve zekası ile pazarlamayı başarmıştı...

Son düzenleme:
Araç Markası
2005 Mazda B2500
Araç Renk ve Tip
Bordo Pikap
selam arkadaşlar ben yeniyim ama pikap bölümünde hiç konu yok acaba bilgi paylaşımı nasıl yapacağız.
ben 2005 B2500 almayı planlıyorum nasipse haftaya aracı alacağım. yanlız aracım standart lastik ölçülerine sahip ben aracı yükseltmek 4x4 tarzı görünüm kazandırmak istiyorum ne yapmalıyım sadece lastikleri yükseltmekle olacağını zannetmiyorum jant lastik ve yükseltme kiti mi kullanmam gerekiyor.. birde çamurluk dodikleri ve kabin yaptırmak istiyorum.. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
selam arkadaşlar ben yeniyim ama pikap bölümünde hiç konu yok acaba bilgi paylaşımı nasıl yapacağız.
ben 2005 B2500 almayı planlıyorum nasipse haftaya aracı alacağım. yanlız aracım standart lastik ölçülerine sahip ben aracı yükseltmek 4x4 tarzı görünüm kazandırmak istiyorum ne yapmalıyım sadece lastikleri yükseltmekle olacağını zannetmiyorum jant lastik ve yükseltme kiti mi kullanmam gerekiyor.. birde çamurluk dodikleri ve kabin yaptırmak istiyorum.. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle hoş geldiniz. Aşağıdaki bölümde kendiniz tanıtan bir konu açarsanız tanışmış oluruz.
http://www.mazdagaraj.com/mazda-garaj/yeni-uyelerimiz/

Mazdannın pikapları piyasada diğer markalara oranla daha az. Kullananlarda internete pek yanaşmayan bir kitle. Dolyısıyla çok fazla bir bilgi yok. Ama çevremizden duyduklarımız az çok tecrübelerimiz mevcut. Merak ettiklerinle ilgili kategorilere konu açabilirsin. Cevapsız kalmayacağından emin olabilirsin. İyi forumlar dilerim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Her şeyin ilki vardır demişler... Fatih sen bu konuda forumda ilk olup, bilgi paylaşımını yapabilirsin meselâ... :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Seninle başlayalım pick-up furyasına, tecrübelerini sürekli aktarmanı bekliyoruz, ilgi duyuyorum ben de merakla takip edeceğim.

Cemt

Sessiz
Araç Markası
2012 Mazda Bt50
Araç Renk ve Tip
Siyah 4*4
2012 BT 50 2.5 4X4 düşünüyorum ama teknik verilere ulaşamıyorum bir türlü. nereden ulaşabilirim? mesela tork u ne? mtv si nekadar? kilit varmı? parça olayı nasıldır? yakıt tüketimi nedir? Turbo varmı? yazılım atılması iyi mi, kötü mü? Beygir gücü nedir?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2012 BT 50 2.5 4X4 düşünüyorum ama teknik verilere ulaşamıyorum bir türlü. nereden ulaşabilirim? mesela tork u ne? mtv si nekadar? kilit varmı? parça olayı nasıldır? yakıt tüketimi nedir? Turbo varmı? yazılım atılması iyi mi, kötü mü? Beygir gücü nedir?

İletişim kanallarından ulaşırsanız yardımcı olacaklardır. Elde edilen bilgileri de paylaşırsanız @Fatih_eyupoglu_61 in durumuna düşmezsiniz... ;)

Üst Alt